Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfyben szült mostanában...

Péterfyben szült mostanában valaki?

Figyelt kérdés
Nekem 7 textil pelust mondtak,hogy vigyek, ezek nem fognak elkeveredni,meg a kifogó stb? vagy érdemes lenne a nevem beleírni? mik a tapasztalatok a kórházról? kinél szültél? én Czifra Ildikó+Tűzkő Nándornál fogok.
2012. jan. 9. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én októberben szültem a Péterfy kórházban. 3 db textil pelussal gazdálkodtam, nem is hiányzott több, ezek sem lettek koszosak vagy bármi. A picinek más nem is kellett...pár darab pelus (kb 5/napot mondanak), popsinak törlőkendő. Fél 8kor volt fürdetés, oda csak egy eldobható pelust meg a gyereket kérték el, semmi mást.
2012. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia:)


Tűzkő Nándor dr.úr szerintem a világ legjobb nőgyógyásza:):)Énb évek óta hozzá járok,nagyon jó orvos:)

2012. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia!Én is csípem őt, valószínű még most se lenne gyerekünk,ha nem jutok el hozzá, 3 nőgyógyász nem jött rá előtte,hogy mi a bajom. Szültél nála vagy csak hozzá jársz?
2012. jan. 9. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem szültem még nála,csak nagyon rajta vagyunk az ügyön:):)

G1 intézetbe járok hozzá.

Mikorra várod a babát?

2012. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Február 9-10-re vagyok kiírva,de Tűzkő szerint hó végére tuti meglesz. Én is azért mentem hozzá,mert nem akart a kicsi megfoganni,Tűzkő rájött mi a baj, tavaly cisztára műtött is,nagyon meg voltam vele elégedve.
2012. jan. 9. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Óóó,akkor már nagyon célegyenesben vagy:):):)

Szerintem is nagyon jó doki.Nekem menstruációs problémáim voltak,úgy kerültem hozzá.A babaprojekt még nagyon friss,most Karácsonykor beszéltük meg,hogy hajrá:):)Remélem,nem lesz semmi gond.

Majd ha megszületett a baba feb.közepén érdeklődök(ha lesz időd netezni:)),hogy milyen a Péterfy/szülés stb-ha nem gond?!

használd ki a maradék időt pihenésre,és drukkolok:)

2012. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi,persze,majd írok,hogy milyen volt :)

Tűzkőnél jó kezekben vagy! :)

2012. jan. 10. 11:47
 8/9 anonim válasza:
Èn febr.12-én fogok ott szülni :)
2012. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Èn holnap délelőtt szülök a péterfyben :)
2012. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!