Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Szentesen Dr....

Szült valaki Szentesen Dr. Szendrey Ferencnél? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ma vagyok 40+1 és nála fogok szülni, remélem most már minél hamarabb :-)Úgyhogy a szülésről még nem tudok nyilatkozni, csak az előtte lévő dolgokról.

Te hol tartasz?

2012. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia.Én a 26-ik hétben vagyok épp. Ha minden igaz császárom lesz,mivel az első babánál is az volt.Most a magánrendelésére járok Kkfházán. Az érdekelne vajon mennyi pénzt kell adni neki a végén? Vagy ezt tőle kell megkérdeznem,hogy mennyi lesz? Elég béna vagyok ebben a kérdésben,mert az elsőnél nem volt fogadott dokim. Gra
2012. jan. 11. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok offolok! Az első két gyerekemet szegeden szültem. Viszont most Szentesen szeretnék. De nem tudom melyik orvost válasszam. Mostmár nem tudok ilyen árak mellett szegedre járni. Mesélnétek erről a dokiról? alapos?
2012. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kérdező, én azt írom le, akinél én jártam. Dr Józsa. Nagyon kedves, vicces, rendes, alapos. Volt egy kis gond, megszorult a kicsikém a szülőcsatornában, és nem fért ki. Nem cicózott sokat, vákuummal 1-re kint volt. Nagyon kedves volt utána is, nem pénzéhes, mindössze 20-at adtam a szülés után, és mondtam 6 hetesen, hogy ne haragudjon, hogy csak ilyen keveset tudtam akkor adni, azt mondta, ő ezt nem ezért csinálja, neki többet ér, hogy a másikat is nála szüljem, és másnak is ajánljam. Ez megtörtént, 4 barátnőm szült azóta nála, most megint babás vagyok, nem kérdés, hogy hozzá fogok menni. Amúgy 3000 a magánrendelése Csongrádon, de a kh-ban szentesen nem kér pénzt, ott ha akarsz adsz, ha nem, nem. Amúgy Csabai doki, Apró, és Rácz is nagyon kedves volt pár napos ottlétem alatt.

Ez a Szendrei új, vagy csak én nem hallottam róla? Fiatal? Idősebb?

2012. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, Én júniusban szültem nála. Épp ügyeletes volt, nem fogadott. Rendes volt. Nem végig, de ott volt amikor kellett. Nem volt könnyű szülés, a végén kicsit már "izgult" szerintem, nehogy baj legyen. Fáradt voltam és nehéz volt már nyomni. (Azt mondta: "Pisi-kaki, minden jöhet" XD)Volt még ott egy rezidens szerintem(is), hát, nem bántam volna, ha ő nincs ott... "Durva" volt eléggé a nagy batár kezeivel, és vicceskedett volna, de nem igazán voltam olyan hangulatban, főleg, hogy felét se értettem, annak, amit mondott, mert törte a magyart. De nekem szimpatikus volt Rácz is, ő szülés után is megkérdezte, hogy a baba is jól van-e+ezt-azt, ha valaki fogadni akar. Ha szülnék még és fogadnék, Ráczot fogadnám! Szendrei sem volt rossz azért!!
2012. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Szia!


Én 2009-ben szültem nála igaz Kiskunfélegyházán ugyanis akkor még itt volt. Én császárral szültem, de ha újra terhes leszek és mehetek utána, akkor megyek hozzá Szentesre.Jókat tudok róla mondani és csak ajánlani tudom, alapos, kedves, segítőkész, kicsit távolságtartónak tűnik, de nem az még poénkodik is néha. Az én kis babám faros volt így már figyelt a 34. héttől, folyamatosan ultrahangozott,de nem fordult meg így császáros lett. Bármi aggályom volt megnyugtatott és ő volt az első orvos, aki a szűrésen is alaposan megvizsgált.

2012. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Megadnátok az elérhetőségét és hogy hol van magánrendelése. Én szentes és félegyháza között lakom, szóval mindegy :)
2012. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első vagyok. Közben megszületett a kislányunk.

Szendrei dokiról csak jókat tudok írni, mindenkinek ajánlani tudom.a legjobb döntéseket hozta, így végül indítással ugyan, de 4 óra alatt megszületett a mi kis tündérünk 4240 grammal.

Mi 20 ezret adtunk neki,voltam már nála a szülés óta is, és úgy tűnik, elégedett is volt az összeggel.Én nem kérdeztem meg a konkrét összeget, de az egyik nála szülő ismerősöm rákérdezett. Nem mondott neki összeget, azt mondta, hogy végig hozzá jár a terhesgondozásra, teljesen rábízza, hogy mennyit ad. Úgy tudm, végül a császárért ők is 20 ezret adtak. Szerintem ez egy teljesen korrekt összeg.

2012. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!!! :-)

Segítenél hol lehet őt elérni? És mennyi a magánrendelése? Van nála ultrahang?

2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok a picihez. Gondoltam,hogy ezért nem válaszoltál. :) Köszi a választ. Az utolsónak üzenem,hogy éN Kkfházán járok hozzá magánrendelésre. 6000ft-ot kér alkalmanként ha vizsgál is. Mikor először mentem nem kért pénzt azt mondta csak beszélgettünk,majd ha vizsgál fizetek. Elég korrektnek tünik,és kedves is. 06307342061 Én ezen a számon hívom mikor időpontot kérek,ez van kirakva a táblára is a kórházban.
2012. febr. 6. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!