Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült mostanában valaki a...

Szült mostanában valaki a Felső-Szabolcsi kórházban Kisvárdán? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinél szültetek? Orvosok, nővérek viselkedése? Ellátás? stb...
2011. dec. 18. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én 19 hónapja szültem ott. ha érdekelnek a részletek írok privátba.
2011. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írnál nekem is privátba légyszi, mert én is ott fogok szülni.

Bocs az offért.

2012. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 juan1088 válasza:

8 hete szült a feleségem Dr. Csóka Miklós Arnold főorvosnál. Mi Nyíregyháza helyett inkább oda mentünk az orvos miatt. Nagyon ük, emberközeli, felkészült orvos, végigröhögtük a.szülést. Nagyon színvonalas az ellátás, egyetlen másodpercig sem bántuk meg. Valahogy meg tudják.oldani, hogy tiszta és rendezett legyen minden, átható "korházszag" nélkül us. A csecsemős osztály nőverei nagyon segítőkészek, bár néha túltolják a dolgokat. :) Mindenesetre 2000 Ft-t sem.tudtam beléjük diktálni 4 nap alatt, úgy, hogy a feleségem igencsak körbe.lett ugrálva. A szülőszoba elég modern, jól felszerelt, viszont alternatív szülőszoba nincs (bár mi.nagyon nem.igényeltük. Apa bbenn lehet külön tanfolyam nélkül is, és ingyen kap zsilipruhát. Van kulturált váró a rokonoknak. A szülésznő el sem mozdult a feleségem mellől, és nem mondott előre tarifát, ami Nyh-n mindennapos.

Összességében nagyon elégedettek voltunk mindennel. Az egyetlen negatívum, hogy csak 1 alapítványi szoba van.

2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!