Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontrollon mit csinál...

6 hetes kontrollon mit csinál az orvos?

Figyelt kérdés
Lehet magánrendelőbe menni?
2012. jan. 11. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet magánrendelőbe menni.

Sima nőgyógyászati vizsgálat+ rákszűrés lesz+ védekezés megbeszélése.

2012. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én magándokihoz mentem (akinél szültem is amúgy, de gondolom bárhová mehetsz ahová szeretnél).

Megvizsgált odalent, megtapogatta a hasam, kb. ennyi volt.

2012. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt rákszűrés, de a védekezésre rákérdezett.

Előző voltam.

2012. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is megnézte hogy a méh vissza húzodott-e megfeleleöen. méhszáj stb...

Védekezés nálunk is szóba jött.

Aztán a rákszürést 2 hóanppal késöbbre ajánlotta, a szülés után 3-4 hónappal ajánlatos, de miért nem tudom.

Ja és megkérdezte és beírta a terhes kiskönyvember hogy a baba azóta is él, és viszem gyerekorovoshoz aki nem talált rajta semmit. Talán ez azért fontos, mert a köv terhességnél-szülésnél nem mindegy hogy egészséges baba született-e, vagy sem.

2012. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a magánrendelésén voltam. Megvizsgált ahogy szokott, kicsit megnyomkodta a hasam. Semmi más nem történt mint egy akármilyen más rutin nőgyógyászati vizsgálatnál.:) Megkérdezte hogy vagyunk, mekkora a baba, csodálkozott hogy lefogytam stb...csevegtünk, és azt mondta, hogy 3 hónapig kötelező szoptatni. Nem kérdeztem mert nekem ez természetese volt, akartam szoptatni és tudtam is szerencsére, csak adott pár instrukciót a babához is és ez az egy maradt meg bennem. :) Aztán elköszöntünk és mondta, hogy 6 hónap múlva újra vár, akkor levesszük a rákszűrést is.
2012. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne menni magánrendelőbe?Persze,hogy lehet.

Rendes nőgyógyászati vizsgálat hastapintással.


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!