Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed után pénteken voltam 2...

Missed után pénteken voltam 2 hetes kontrollon. Az orvos azt írta a papírra zárt méhszáj. Akkor már fürödhetek kádba, és együtt lehetek a párommal?

Figyelt kérdés

Én azt hittem azért nem szabad együtt lenni és kádba fürdeni mert nyitva van a méhszáj és nagy a fertőzés veszés.

De a legutóbbi leletemre az van írva hogy zárt méhszáj.

Pedig csak két hét telt el a műtét óta. Hogy lehet az hogy ilyen hamar bezárt a méhszáj? Én úgy tudtam akár 4-6 hétig is nyitva lehet. De a leletem teljesen jó. Olyan mintha meg se műtöttek volna. Meddig várjak még az együtt léttel és a kádban való fürdéssel. Eddig tusoltam, de már szeretnék megmártózni a kádba. A menszeszem még nem jöt meg. De már nem is barnázok. Semmi jele a műtétnek.

Szerintetek? Bocs a hosszért.


2009. júl. 8. 13:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát szerintem kérdezd meg a dokidat
2009. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem ajanlatos sem a furdes sem a szex.

Az meg egy friss seb belulrol a fertozes miatt kell betartani a 6 hetet nehogy barmi komplkacio kovetkezzen be!Szerintem tudtok varni meg egy par hetet legy nagyon ovatos ez nem vicc!

2009. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudunk várni. Nem gond inkább minthogy baj legyen. Csak fura mert azt hittem ilyenkor kb 6 hétig nyitva a méhszáj.
2009. júl. 8. 13:41
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly volt missed ab-om és két hetet mondott a doki már ami a szexet és ülőfürdőt illeti, viszont tampont nem használhattam az első mensinél.

Ha zárt a méhszáj, nem jut fel fertőzés, tehát elvileg lehet mindkettőt.

Mi mondjuk vártunk 4-5 hetet, de inkább a lelki része miatt.

Sajnálom, ami történt...

2009. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki, hogy amig vérzek addig semmit sem szabad. 4 hét után mondta, hogy probálkozhatok óvatosan a fürdésel, és ha már úgy érzem a sexxel is.
2009. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki 2hétig nem lehet szexelni,meg ülőfürdeni.Igy tettünk.Semmi bajom nem lett.(nagyon jo dokim van)
2009. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mára már biztos semmi bajod meggyogyultal!
2009. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

szia. nekem januárban volt missed-em. mi is 2 hetet vártunk. ha jól érzed magad akkor csak nyugodtan. de tampont tényleg ne használj még.

drukkolok hogy mihamarabb sikerüljön újra a baba

17 hetes kismama

2009. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szerintem már akkor bele is vágunk.

Már pénteken lesz négy hete a műtét.Válaszoló akinek tavaly volt van már babád?

2009. júl. 13. 12:28
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia,en eloszor elvegeztem egy csomo vizsgalatot hogy lassam mi lehetett az oka a vetelesnek,kozben jott a nyar,elmentunk kikapcsolodni...,ez tavaly volt,ket het mulva erkezik a pici lanyunk...:))
2009. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!