Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi lehet még vissza? Az...

Mennyi lehet még vissza? Az első mensis időpont szerint a szülés várható időpontja január 26. Aztán módosították az uh alapján még az elején valamikor, így lett január 13.

Figyelt kérdés
Hetek óta egyre jobban jönnek a jóslófájások, tegnap már erősebbek voltak 6 órán keresztül, 15 percesek, de rövid ideig tartottak, és nem szűntek meg, de nem is erősödtek fel a meleg vizes kádban fekvéstől. Egyszer csak szépen megszűntek, és maradt a tompa fájdalom, görcs. Méhszáj kedden volt 3111. A kicsi napok óta nagyon keveset és ritkán, lassan mozog, a hasam már nem csak lent van, már szabályosan lóg. Jöhetett a hidegfront, tegnap eshetett kicsit a hó is, a gyerek nem nagyon akar kibújni. :)) Hasmenések van, hogy napokig megvannak, aztán semmi. A baba kb 3,5 kilós most. Minimum.
2012. jan. 14. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. :) Lehet,h. van még 1 heted de lehet,h. még ma megszülsz. Pl. én a hét elején érztem ,h. Valami készülődik, mèg nyákdugódarabokkal is véltem találkozni. (2.baba lesz), csütörtökön voltam dokinál, aki közölte,h. Teljesen zárt vagyok és annyira fent van a baba meg a méhszáj,h. Alig érte el. :O Szóval semmi nem történt, szülésnek semmi jele de gyorsan hozzá is tette,h. Mire hazaérek ez megváltozhat. Magyarul bármikor történhet bármi, ha van tünet ha nincs. ÉN holnapra vagyok kiírva. :)
2012. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam a baba nagyon lent van, már lassan két hete mondták, hogy beékelődött, de azt hiszem, nagyon jól elvan ott benn. Nekem a nyákdugó még nem ment el, vagy nem vettem észre, de első baba, és már kezdem unni, hogy mikor rám néznek, komoly arccal közlik, hogy ma vagy holnap szülök. És ez megy 3 hete :) Nem erőltetném én, csak nem tudok már aludni, max 1-2 órákat, és ez most már terhes kicsit.
2012. jan. 14. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:

1vagyok.

Hát, ilyenkor már senki sem tud aludni szerintem. Ez normális. Én is fent kukorékolok még éjjel 1-kor is aztán reggel meg kelni kell a "nagyhoz" (3éves). Szerintem ilyenkor már szoktat a szervezetünk, hogy egy pár hónaig nem fogunk aludni se nappal se éjjel. Legalábbis az én gyerekem 4 hónapos koráig éjjel nappal 3 óránként evett. :p Úgyhogy én már türelmes vagyok mert azt mondom, hogy lesz ez még rosszabb is. Különben az első gyerekkel én úgy szültem,h. előző nap du.-án megvizsgált a doki, megállapította,h. teljesen zárt vagyok, baba fent, semmi szülésre utaló jel. Ezután éjjel 3-kor keltem az első fájásra, estére meg volt a baba. Tényleg nem lehet ezt tudni ahogy a dokim is mondta. Bármikor lehet bármi, lehet lent vagy fent, nem lehet ezt kiszámítani. Bírd ki még egy kicsit, már igazán nincs sok hátra.

2012. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :) csak már olyan jó lene a kezemben tartani :)
2012. jan. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!