Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik Győrben szültek! Elmeséln...

Akik Győrben szültek! Elmesélnétek az élményeiteket a kórházzal, az orvosokkal és az ápolószemélyzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha fogadtál szülésznőt /és nem túl indiszkrét szerinted a kérdés/ mennyit adtál neki?
2012. jan. 15. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem fogadott dokim volt kétszer is szültek nála. szulesznom nem volt mert a korhaziak nagyon aranyosak. Akartam adni mindkettőnek egy doboz desszertet meg egy otezrest de lecsusztak róla mert aznap nem voltak bent. A dokinak mindkétszer 60000 Ft-t adtam ez nem éri el a rendelesi díj 10xeset. Ede másodiknál a VIP szobában voltam ami 30rugo volt meg pluszban de hat nekem ég megváltás volt a külön zuhany mert az valami gyalázat volt elsőre. A csecsemos nővérek elég bunkók tisztelet a kivételnek állítólag van olyan de én nem találkoztam vele.
2012. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogadott dokim volt szülésznőm nem de a szülösznők nagyon aranyossak bármelyiket is fogod ki! Az ápolok is aranyossak de a csecsmősnővérek egy idős néni kivételével bunkók!! A zuhanyzó nem egy élmény inkább reggel menj mert akkor még tiszta! Wc-k közül inkább a szüléstehez közelebbit használd az tisztább és abba nincs bagó szag a másikba viszont nagyon! Ha egyéb kérdésed van irj nyugodtan privátba!! Jó babavárást!!
2012. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!