Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben a Bethlen utcán a...

Debrecenben a Bethlen utcán a körzetis nőgyógyásznak kell pénzt adni? Először magánrendelésen voltam (12 hetes terhesség miatt), de aztán a Bethlen utcára hívott. Nála szeretnék szülni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha magánrendelésén kezdted,illik adni,de ha körzetileg is hozzá tartozol nem muszáj minden alkalommal,attól is függ,milyen időközönként mégy.A szüléskor viszont akkor egy nagyobb összegben kellene gondolkodnotok. Kinél fogsz szülni?
2009. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom így kivárod a sort is. Én nem adnék, pláne ha amúgy is hozzá tartozol.

De a legtisztább ha megkérdezed hogy mivel tartozol.

2009. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, azt mondta semmivel, ne butáskodjak. De következőleg is a körzeti rendelőbe kell mennem, már eldöntöttük, hogy adunk neki akkor. Csak hát rajtunk kívül bennt van még két asszisztens. Ilyenkor nem ciki?

Teljesen analfabéta vagyok ilyen esetekben.

2009. máj. 26. 19:56
 4/9 anonim ***** válasza:
De kihez jársz? Az asszisztensek előtt is nyugodtan odaadhatod,ma ez már nem tiltott dolog,sőt van köztük olyan,aki ezekből a hálapénzekből valamennyit ad az asszisztenseinek is.
2009. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, kihez jársz?? Én 1x tudtam csak adni, amikor uh-on voltunk, és nem volt asszisztens, az elején. És nem ő a körzeti orvosom.
2009. máj. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki ez a rejtélyes doki ?:) az Otiba rendel? jó fej hány év körüli? én most keresnék új dokit,igaz nem vagyok debreceni,de hátha fogadna,persze nekem nem magánként kellene.
2009. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előtted válaszoló vagyok, ha gondolod, megírom priv-ben, de akkor küldj egy e-mailt, hogy tudjam hova küldeni :) !
2009. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
írtam
2009. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is :)
2009. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!