Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok kinek...

37 hetes kismama vagyok kinek milyen tapasztalata van a fehérgyarmati kórházról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:21
 1/2 anonim válasza:
ott születtem:) 12/L
2013. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2010-ben ott szültem.Nekem jó tapasztalataim vannak,ha lesz második baba,akkor is odamegyek majd.Fogadott orvosom volt,szülésznőt nem fogadtam,az orvossal maximálisan meg voltam elégedve,a szülésznővel kevésbé.A csecsemősökön észrevehető hogy egy kis pénzre vágynak,de van kivétel.Ha adsz nekik sokkal figyelmesebbek,kedvesebbek,és a picit is elviszik éjszakára ha kéred.Én nem kértem,sőt én pelenkáztam már első nap,szoptattam,nem kértem segítséget,ők csak fürdették.Én két ágyas szobába voltam,külön fürdővel.De van fizetős szoba ahol ketten lehettek a picivel,nem tudom mennyibe kerül.
2013. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!