Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A doki elöre hozta a dátumot...

A doki elöre hozta a dátumot volt valakinek igy?

Figyelt kérdés
az igazi dátumom 22 dike a doki 15 re hozta elöre mi a véleményetek?volt vali igy?
2012. jan. 24. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi tegnap voltunk uh-n eddig júni 13 volt,most átírták júni 9-re

2012. jan. 24. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tuti bele lógtok a nyaralási tervbe.


Èn úgytudom a szülés dátumát csak akkor változtatják meg ha ez több héttel a magzat le lenne maradva és a mensi is befolyásolná ezt.


Lányom 2 héttel késöbb fogant a dokinak is mondtam hogy 40 napos ciklusaim voltak. Láttuk a UH-n is de nem rakta arrébb. Persze 2 héttel késöbb született, de valahogy tuduk is. Magátol szépn beindult semmi gond nem volt.

Nálatok majd ha nem indul be az újidöpontig akkor gyorsan beküld megindítattni, kaptok egy halom oxitocint meg kézzel tágítanak .

1 hét olyan dolog hogy ha nem a 40-ik hanem a 39-38-ik héten szülsz is ok, nem koraszülött 2 hét +- teljesen jó.

2012. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, a tesómmal. üdülni ment a doki. igazándiból csak pár nap volt, de akkor is érdekes, hogy ilyet megcsináltak és még most is megcsinálnak
2012. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. 25-re voltam kiírva, majd módosította 15-re. Később megint vissza 25-re. 13-án szültem 38. hétre. Nem paráztam mert 38-42 héten bármikor lehet szülni és az még normális. Sőt, nekem a védőnőm ajánlotta, hogy már a 7. hóban legyen összecsomagolva a kórházi cucc elővigyázatosságból. Így én is nyugodtabb voltam mert ha menni kell csak felkapom és hajrá.
2012. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős terhes vagy. Nekem az első trimeszterben változtatták meg a baba méretei alapján egy héttel korábbra hozták. És igazuk volt. Nem nyaralás volt az ok, hanem a magzat fejlettsége, és az UH alapján mondta az UH-s orvos.
2012. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, febr 28-ra voltam kiírva és előrehozta 21-re, de még az elején a 12. heti uh. alapján.

Szoktak ilyet, amikor hamarabb vagy később fogan a baba, hogy nem az utolsó mensi alapján, hanem a 12. uh alapján számolják a terhesség korát.

2012. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!