Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kórházban a...

Nyíregyházi kórházban a fülbevalót beteszik a babónak? úgy hallottam, hogy már nem. Remélem ez nem igaz!

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hónapja szültem, megkérdeztem a csecsemősöket mikor jöttünk haza, hogy kiszúrnák e a fülét, de közölték, hogy már nem lehet, megtiltották nekik. Pedig ajándékot és pénzt is adtam nekik. De mikor hazajöttünk a védőnő megadta egy védőnő telefonszámot felhívtam, aki ezzel foglalkozik, kijött még másnap (csak a fülbevalót kellett alkoholba beáztatnom) és kiszúrta a kislányom fülét(3000ft volt). Semmi baja nem lett a kis fülének. Kamilla teával kellett megmosni, mert vérzett egy kicsit utána pedig mozgatni és Bepanthen-nel kenegetni. De 1 hós koráig szurasd ki neki, nem fáj nekik!!

2009. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én két hónapja szültem Nyíregyházán. Már tényleg nem szúrják ki a babák fülét, ahogy az első válaszoló is írta. Én kozmetikushoz vittem el mikor 3 hetes volt a kislányom. Nem fájt neki. Átlőtték neki, gyógyfülbevalót kapott. Attól biztos nem gyullad be neki.
2009. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!