Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha rögtön születése után...

Ha rögtön születése után kilövetem még a kórházban a lányom fülét, bele rehet rakni rögtön az arany fülbevalót ha behozza a férjem? A nyíregyházi kórházban ki csinálja, kinek kell szólni ha nincs magánorvosom?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is!!!!!!! :D
2010. ápr. 25. 18:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nekem több ismerősöm is a kórházban fúratta át, igaz nem nyíregyen.
2010. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ja, azt nem tudom hogy ki csinálta nekik, de tuti nem a doki!
2010. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy tervezem,csak én debrecenben szülök.Én úgy tudom hogy majd a csecsemős nővéreknek kell szólni és megcsinálják.
2010. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem kötekedni akarok, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ez miért jó? Mert kevésbé fáj neki? Vagy kevésbé stresszes neki, ha még ilyen korán átlövik?
2010. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Fülbelövéskor először a belőtt fülbevaló van a fülben kb 4-6 hétig. Ezután lehet kicseréni a kívánt bébi fübevalóra. A mi kórházunkban az egyik csecsemős nővér foglalkozott ezzel, nem orvos.
2010. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És a belőtt fülbevalót adják vagy azt is venni kell valahol? Köszike előre is!!!!
2010. ápr. 25. 18:27
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi ugyan nem Nyíregyházán lakunk, de itt az orvos csinálta, nem kilőtte, hanem steril injekciós tűvel egy másodperc alatt átszúrta, és beletette a bevitt arany fülbevalót, amit előtte 24 órán keresztül gyógyszertárban vett alkoholban kellett áztatni. Az egyáltalán nem biztos, hogy fülbelövő készlet van egy kórházban, injekciós tű viszont mindenhol van. Ettől kezdve már csak a kórházban kialakult kapcsolataid, esetleg némi borítékos motiváció függvénye, hogy valamelyik dokit vagy nővért, netán egyiket sem tudod rávenni, hogy segítsen benne.
2010. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bár nem Nyíregyházán, de én is a kórházban rakattam be a fülbevalót a kislányomnak.A csecsemős nővér rakta be, gondolom tűvel szúrta át.Rögtön az aranyat rakta be amit előtte beletettek valami folyadékba pár órára.
2010. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18:39-es vagyok, azt elfelejtettem, hogy nálunk 1000 Ft-ért csinálták.
2010. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ARANYOSAK VAGYTOK!!!!! :D
2010. ápr. 25. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!