Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kismamák és anyukák?

Nyíregyházi kismamák és anyukák?

Figyelt kérdés
Milyen a nyíregyházi kórházban szülni? Bababarát kórház? A baba veled van születése után vagy elviszik és csak etetésnél látod újra? Ügyeletes vagy fogadott orvosnál szültél? Egyéb tapasztalatok?
2012. jan. 30. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

4,5 hónapja szültem. Nekem nagyon jó élményem volt. Fogadott orvosom és szülésznőm volt. Szobában pedig magán szobában voltam ahol a párom reggel 8tól este8ig velünk volt. Nagyon nagy segítség volt. Picit bekértem magamhoz. Szoptatási tanácsadóm is volt és külön megmutatták a pelenkázást is. Az orvosom naponta többször is bejött meglátogatni. Én legszívesebben haza se jöttem volna:D Olyan volt mintha ott laktunk volna, pedig csak 5 napot töltöttünk el. Biztonságban éreztem magamat. Ha kérdésem volt volt kinek feltegyem.


Ismerek olyat akinek nagyon rossz élménye volt sajnos és ilyeszgetett hogy milyen undokok. Igaz neki se orvosa se magán szobája nem volt. Arra panaszkodott, hogy a nővérek rendrakásra kötelezték miközben alig tudott mozogni császár után. Meg hogy kiverte a víz annyira megviselte pszihésen.

2012. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még lemaradt a kérdésemből: És kinél szültetek?
2012. jan. 30. 17:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Már hallottam a magánszobáról én is. És az mennyibe kerül egy napra? Esetleg ha látogatási tilalom van akkor oda sem lehet bemenni apukának?
2012. jan. 30. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos nem tudom, hogy tilalomkor bemehet-e vagy sem. Egyébként nem vészes 10e ft/éj. Álltalában 4 éjszakát kell eltölteni ha minden jól megy.

Dr. Albert Lászlónál szültem. A jövőben ha lesz tesó akkor is majd hozzá fogok járni és nála szeretnék újra szűlni.

2012. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!