Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telki kórház szülészetével...

Telki kórház szülészetével milyen tapasztalaitok vannak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

:(

Álszenteskednek, hátad mögött húzgálják a szájukat, kibeszélnek, szemedben hülyének néznek,de nem kapsz több odafigyelést, mint egy közkórházban, szakmaiságukat is megkérdőjelezem,pedig egyesek közkórházakban is dolgoznak. Ez orvosra, ápolóra mind vonatkozik, csak nem mindre, ha már az igazságnál tartunk, de a többségre igen. Őrült pénzeket gombolnak le rólad.

Össze tudtam hasonlítani és bátran mondom.

2012. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Húha, első, biztos, hogy Telkiben szültél? ;)



Augusztus elején szültem Telkiben Varsányi Hajnalkával. Annyira elégedettek voltunk a szolgáltatással, a hozzáállással, a személyzettel, az ápolással, meg mindennel, hogy nem tudom szavakba önteni.

Nagyon szép szülésem volt az indítás ellenére (nem így terveztem, teljesen természetes szülést szerettem volna), sokat köszönhetek az orvsomnak, a szülésznőnek, és mindenkinek, aki a szülészeten dolgozik, a szakmai munkájuk mellett emberileg is maximálisan helyt álltak éjjel-nappal.

A dokiról dicshimnuszokat tudnék zengeni. Nekem fontos volt, hogy emberileg is jó legyen, nem csalódtam. Profi, támogató, végtelenül higgadt és nyugodt embernek ismertem meg, szüléskor is nagyon támogató, sőt anyáskodó volt, megható volt, ahogy párás szemmel simogatta a hasamon fekvő babám hátát.

Nem lesz több gyerekem, de ha lenne, csak Telkibe mennék vissza.

Az indításról: kíméletesen indítttak, nem hat liter oxival, hanem ballonnal, ami egy éjszaka alatt 2-ről 5 cm-re tágított mindenféle fájdalom nélkül.

2012. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még valami: a nagyon alapos gyerekorvos észrevette a kislányunk nagyon halk szívzörejét, időben kardiológushoz kerültünk, azóta a műtéten is túl vagyunk, ezért is hálásak vagyunk a kórháznak.

Van még pár ismerősöm, aki ott szült és ott is sok kismamával beszélgettem, de egyetlen rossz véleményt sem hallottam róluk még.

2012. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Voltam azóta én is ott,dr Varányi Hajnalkánál.

Nagyszerű szakember,én is nála fogok szülni.:)

2012. febr. 23. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Egészem biztosan elégedett leszel vele, szerencsés ember vagy, hogy ilyen jó orvosod van :)
2012. febr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!