Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+1 napos vagyok. Nyákdugómma...

40+1 napos vagyok. Nyákdugómmal nem találkoztam még, orvosnál ma voltam c2000, de kb.2 órája tompa hasfájásom van, ami picit felerősödik (nyilalgat is) majd elmulik. Lehet hogy mégis beindulok lassan?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

előbb-utóbb biztosan:_) amit érzel, még nem az a fájás, ne aggódj! azt nem fogod semmi mással összetéveszteni a 3.-4. után már! nyugalom. amúgy ha nem indul meg, menj be a kórházba szerintem, max adnak egy infúziót és kicsit felgyorsítják! Boldog Babázást!

Üdv egy 8 hós fiu anyukája

2009. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég nagy a valószínűsége.

Nem biztos, hogy észre veszed, ha elmegy a dugó. Lehet, hogy tényleg nem is ment el.

üllj be egy kád forró vizbe. Ha elmúlik a hasfájás, akkor nem mész, ha felerősödik,és rendszeres lesz, akkor viszont lassan indulni kell majd.

Gyorsan nézd át, hogy minden meg legyen a kórházba neked is, és a picinek is.

Könnyű szülést kívánok!!!

2009. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aznap folyt el a nyákdugóm, amikor szültem! És utáni tompa, egyáltalán nem kibírhatatlan fájások kezdődtek. Aztán azok egyre jobban erősödtek. Estére megszületett a kisfiam! Könnyű szülést és szép születést kívánok Nektek!!
2009. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

megyek megpróbálom a fürdőt,most néztem az időt 15 perc. De egészen a combövembe nyilall.

Köszi a válaszokat....pancsi után írok

2009. máj. 30. 22:09
 5/17 A kérdező kommentje:
nem comböv:) combtő
2009. máj. 30. 22:10
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is aznap ment el a nyákdugó amikor szültem,na mi van a pancsival?Elmúlt??
2009. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szolókhoz nekem is aznap ment el a nyákdúgó mikor szültem, mi a helyzet változott valami a pancsival?
2009. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát én most már nem tudom..amig engedtem a meleg vizet a pocimra teljesen jo volt,most hogy itt ülök,kezdődik ugyanaz mint amit a kérdésbe irtam..Ilyenkor??
2009. máj. 30. 22:37
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendszeres akkor irány a korház,de legfeljebb hívd fel a dokidat vagy az ügyeletet,az a tuti.:)Könnyű szülést!
2009. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

babám is felpörgött most,és a nyilalgatások normálisak?

De mindenki azt mondta hogy TUDNI fogom mikor a rendes fájások...miert nem tudom akkor :)

2009. máj. 30. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!