Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen normális? Alhasi...

36hetesen normális? Alhasi fájdalom, szinte állandó tompa nyomás, néha felerősödik, de most már folyamatosan érzem. Vagy a málnalevél tea okozza?

Figyelt kérdés
Van valakinek hasonló tapasztalata?Most megpróbálom,hogy ma nem iszom a teát,és ha elmúlik,biztos attól volt.2napig ittam,és mind a két nap ez volt a tünet.A picuri nagyon élénk,Ő jól van:-)
2010. jan. 7. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

36 hetesen ez teljesen normális!

Hiszen készülődik a szervezeted a szülésre.Tágulnak a csontok,az erek több vért szállítanak,és a baba feje tágítja a medencédet ha már befordult a baba fejvégbe.

2010. jan. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ittam 1 napig.és nem is volt semmi olyan érzés ,akkor tényleg a tea csinálta.Csak azt nem tudom,hogy ez most jó vagy rossz.A védőnőm azt mondta,hogy már ebben az időben(36 hét)teljesen normálisak az ilyen tünetek.Ok,csak nem akarom,hogy ettől hamarabb szülessen,maradjon, amíg csak jó neki bent.Bár már néha tényleg nem bánnám, ha már itt lenne Velem:-))
2010. jan. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!