Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után lehetséges, hogy...

Szülés után lehetséges, hogy visszanyerd az eredeti formádat, vagy esetleg jobbat, ha figyelmet fordítasz rá? És "derékon alul"? Mármint tágulás szintjén mi a helyzet? (Utána már nem lesz olyan jó a szeretkezés? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, abszolút lehetséges! De csak szépen, fokozatosan szabad elkezdeni tornázni. És a szex pont olyan yo, mint előtte, vagy még jobb. Én abszolút nem tágultam ki. Titok: sok, sok intim torna a szülés előtti hónapokban!
2012. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Derékon alul a helyzet változatlan, pedig hüvelyi úton szültem. Felül viszont... na az már más tészta. Igazából mozogni kellene eljárnom, de sajnos nincs túl sok időm, energiám ilyesmire. De végülis nem vészes a súlyom, kb. 10 kg-mal vagyok nehezebb mint a baba előtt, de akkor csontvékony voltam. Azért 5 kg lemehetne, de most inkább kistesót szeretnék mint bomba alakot.
2012. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos cukros lettem terhesség alatt így diétáznom kellett. Szülés után 2 héttel jobban néztem ki, mint szülés előtt. Sokan szólnak az orvosnak, hogy egy öltéssel többet, én császáros voltam, úgyhogy lehet csak vicceltek.
2012. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen erről az intim torna dologról én is tudok... Csak nem tudom azt hogy kell. Az, hogy összeszorítom, meg ilyenek az megy. De tyúktojást felemelni vele, mint egy hajdani gésa :), na azt már nem vágom (vagy ez nem "elvárás" :)... nem tudom) masodik trimeszter közepén vagyok, ilyenkor nem késő még? A harmadikban úgy hallotam az izmok lazulása miatt már nem igazán lehet.
2012. febr. 2. 20:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Arról már én is hallottam, hogy lehet szűkebbre varrni.

De vajon ez csak a bejáratot érinti? Mert ha igen, akkor az a férfinek nem olyan nagy vigasz, ha bentebb meg ki van tágulva. Már akinek kitágult persze.

2012. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És a cukrosság mikor alakul ki? Az el is múlik, vagy úgy marad?
2012. febr. 2. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem terhességi volt, a 24. héten vették észre, szülés után elmúlt, de van akinek megmarad.
2012. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodtan intim tornázz, semmi kárt nem okozol vele. Én kismama jógára jártam, ott az utolsó fél óra mindig meditálás és intim torna volt. Még szülés előtt 3 nappal is voltam. Nem cél a tyúktojás emelgetése:o) Lényeg, ha éppen ráérsz, akkor húzd össze és engedd el az izmokat a hüvelyedben. Illetve a popsidban is. Lehet cifrázni: összehúz, összehúz, elenged... Biztos, hogy sokat erősít. Nem kell sokáig, elég egy pár perc minden nap, már azzal sokat teszel!!!

A terhességi cukor, mint a neve is mutatja, a terhesség alatt alakul ki, később van, akinél elmúlik, van, aki egész életében szenved tőle. 24. hét környékén van egy terheléses cukorvizsgálat, amiből megállapítják, hogy van-e szükség diétára, rosszabb esetben inzulinra. De ha eleve odafigyelsz arra, hogy ne egyél sok cukrot, fehér lisztből készült tésztát, kenyeret, akkor azzal már sokat tettél az egészségetekért és az alakodért!

Boldog babavárást!

Első voltam

2012. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia én kétszer szültem spontán (hüvelyi) soha nem végeztem a terhesség alatt intim tornát és nem is lett gond odalent szülés után, szerintem alkat kérdése kinek, hogy reagál a szervezete egy babóca kitolására de az biztos, hogy ártani nem ártól semmit azzal ha tornáztatod. Csinosító öltést valóban tud az orvosod varrni ezt úgyis látni fogja. Az alakod szintén alkati kérdés én mind a két gyerkőcömmel meghíztam a terhesség alatt, az elsővel 22kg, a másodikkal 16kg, de nekem mindenféle fogyókúra nélkül lement egy hónap alatt. Sőt jobban tetszett az alakom mint teherbe esés előtt. Most a harmadik babámat várom 33 hetes vagyok és eddig híztam 15 kg. Most sem aggódom mert tudom, hogy lemegy hamar. Vannak olyanok akik viszont bármit kezdhetnek magukkal akkor sem megy le semmi róluk...Szép napot...
2012. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves Első, és az hogy lehet, hogy "talán még jobb".... Mármint mitől lehet jobb szülés után? Másoktól is hallottam már ezt, de nem értem...
2012. febr. 3. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!