Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki Dr. Molnár Balázshoz járt...

Aki Dr. Molnár Balázshoz járt terhesgondozásra, a magánrendelésére, Nyíregyházára mennyit adott neki szülés után, és mikor?

Figyelt kérdés
Köszi!

2012. febr. 4. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2008-ban adtam neki hatvanezret.Meg voltam vele elégedve jött ott volt már az elejétől, minden nap jött hozzám nálam kezdte a napot.Szerintem meg volt elégedve vele.Mi rögtön a szülés után ,diszkréten behivattuk a szülésznővel és odaadtuk.Nem akartam magamnál sok pénzt tartani na meg ugrasztani valakit,higy akkor na most kellene a pénz,vagy a hazaengedés után még keresgélni.(varratszedésnél is oda lehet adni)Hallottam olyat aki a hathetes kontrolon adja oda.Az összeg nagyságára próbáltam én is rápuhatolózni az asszisztensénél,de mondta hogy ne is kérdezzük nem fog mondani semmit,annyit adjunk amennyit gondolunk.Én ezt akkor egy középutnak gondoltam mert volt aki 40 ezret adott neki volt aki többet mint én.
2012. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2012. febr. 15. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!