Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Pop Andreáról (Bp) szeretné...

Dr Pop Andreáról (Bp) szeretnék tudni infókat: mennyi nála egy szülés; jártatok e a magánrendelésére, mi a véleményetek Róla?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Ne fogadj fel orvost szűlésre,csak pénzkidobás!!!Bármelyik orvos levezeti a szűlést és ezért fizetést kap!!!Ha mindenkinek választott orvosa van,mit csinál az ügyeletes,a fizetéséért????????....amit mi társadalombiztositó fizetők fizetünk ki nekik.Szemtelenül használják ki azokat az embereket,akiknek a legtöbb szükségük lenne a pénzre.

A párod legyen melletted,ő vigyázzon Rád.

2010. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én bátran ajánlom Dr Pop Andreát!Én nála szültem nem fogadott dokiként,ő volt az ügyeletes szerencsére!!!Jobb doki be sem jöhetett volna!Nem pénzéhes,nagyon kedves és jó szakember!Én azóta voltam már nála és még pénzt sem akart elfogadni!Ami még nekem nagyon jól esett,hogy minden nap meglátogatott,amíg a kórházban voltam,pedig sokszor még a fogadott doki sem látogatja a betegét,nem,hogy az ügyeletes!Ha újra szülnék biztos megfogadnám őt!Nyugodtan fogadd fel nem fogod megbánni!Az árakat sajna nemtudom én a kórházban voltam nála! De ha van még kérdésed írj nyugodtan!
2010. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!