Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen hasleszorítót használta...

Milyen hasleszorítót használtatok szülés után?

Figyelt kérdés

Aki használt,az milyet,hogy választott méretet?Segített?

Kisfiamnál nem használtam,de most szeretnék majd.De nem tudom milyet,sima bugyisat,vagy olyan szalagot?


2012. febr. 5. 06:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt és volt és nagyon szerettem:


[link]


Könnyen felvehető és nem izzadtam benne.A bugyis nem jött be,mert ugye véreztem és nagy betét volt bent,ahhoz jobb volt a pamut vagy egyszer használatos hálós bugyi.

Barátnőmtől kaptam kölcsön egyébként a méretét sajnos nem tudom.

2012. febr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezt használtam,jó volt!


[link]

2012. febr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt.

Az első 2 császár után csak a haskötőt hordtam nappal, a 3. után úgy csináltam, hogy nappal haskötő, éjszaka pedig a haskötős bugyi.

2012. febr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kerestem egy linket. Nekem ilyen volt, és mint már írtam, már 3x használtam. De ez meg sem látszik rajta, kivéve azt, hogy a fertőtlenítő kicsit megfogta.

2012. febr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bugyis volt (Anita).Császár után két nappal kezdtem el használni (amikor már nem kellett a nagy betét), és hónapokig rajtam volt.Szerintem praktikus, mert alul ki lehet patentolni, és ruha alá ha felvettem sem látszott meg.Jövő héten megyek ismét császárra.Még jó, hogy eltettem, mert nekem hasznos volt és nagyon kényelmes.
2012. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem többféle is volt, de ezek a tépőzárasok - amit többen is linkeltek - nekem sajnos egyáltalán nem jöttek be, mivel a derék- és a csipőszélességem között nagy ez eltérés (a derekam vékony, a csípőm meg ahhoz képest elég széles), így sehogy sem tudtam úgy feltenni, hogy kényelmes legyen. A dereakmnál nagyon elállt. Az is fontos, hogy milyen széleset veszel, nekem a széles feltörte a combomat. (Én viszonylag alacsony vagyok).


Nekem az alakformáló jött be, ehhez hasonló, csak nem volt rajta csipke.

[link]


Ezen kívül még a hasszorítós, alakformálós bugyi jött be, aminek magas a derékrésze. (de az elő időkben vettem alá másik bugyit, amikor még a vérzések miatt a betéteket kellett hordanom)

2012. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!