Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Össze-vissza fájások, rózsaszí...

Össze-vissza fájások, rózsaszín pecsételés - ez már az?

Figyelt kérdés
39 hetet töltöm holnap. Nem rendszeres, vagyis nem is tudom mérni, össze-vissza jönnek a fájások, de elég gyakran. Kb fél órája rózsaszínes pecsételésem van, olyan vizeskés - nem krémes, ragacsos, ahogy a nyákdugót elképzelem. Az előbb voltam nagywc-n is. Lehet, hogy már beindult, vagy még csak jósló?? Kicsit beijedtem, pedig már vártam.

2012. febr. 5. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én se mertem elhinni, amikor össze-vissza jöttek a fájások hogy ez AZ. Mert mindig csak 10, 20 perces fájásokról hallottam , olvastam, nekem meg 10-15-8-6- 15 perces fájásaim voltak...:)

Ha jön a fájás, kezdj el sétálgatni. Ha elmúlik még jósló, ha nem, és x idő múlva jön a következő 99%, hogy az már nem jósló!:)

2012. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 timike26 ***** válasza:
hajrà..iràny a korhàz..... szèp szulèst.(nekem is igy kezdodott,5 ora mulva megszultem
2012. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
:) érkezik a bébi
2012. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a nyákdugó nekem rózsaszínes vizes valami volt, de én se ilyennek képzeltem



Nekem is úgy kezdődött, hogy el kellett menni nagy wc-re aztán csak nem múlt a fájás és visszamentem de csak ültem, majd megint rám tört az érzés de megint semmi és végül el folyt a magzatvíz

2012. febr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

most kétszer voltam nagywc-n, gondolom ez tisztulás :S

a fájások most kb 5-6 percre rendeződtek - most nézem, mi hiányzik még a csomagból - úúúristen, lehet, hogy hamarosan találkozok a picurral?? :)) nagyon félek!! drukkoljatok, mindjárt indulunk!!

2012. febr. 5. 12:52
 6/14 anonim ***** válasza:
hajrá! Szép szülést kívánok! :)
2012. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 manóka86 válasza:
sok sikert!!könnyű szülést!!
2012. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jajj, de izgi. Nagyon szép és gyors szülést kívánok. Aztán majd mesélj :)
2012. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szurkolunk,nem lesz semmi gond!!Csak nyugi.Ez már valószínű,hogy szülés lesz!

Könnyű szülést!:)

2012. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nah azóta vajon megvan már a kicsi??? 5-6 perc az már majdnem a finis :D
2012. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!