Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta folyamatos rózsaszín...

Napok óta folyamatos rózsaszín vagy piros pecsételés csak wc papíron akár babát is jelenthet, ha nem jön meg a mensi?

Figyelt kérdés
Valakinél esetleg jelezte a terhesség meglétét ez?
2011. máj. 7. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már meg kellett volna jönnie a mensidnek,vagy pár nap van odáig,akkor inkább menj el orvoshoz.Nem akarlak ijesztgetni(szívből kívánom,hogy terhes légy!!!!),de a sógornőmnél így zajlott le a korai vetélés.Nem foglalkozott vele,azt hitte mensi lesz,és majdnem nagy baj lett...
2011. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még van időm a mensimig (kb. 5 nap) de napok óta ez megy és nem értem miért. Ez az egész úgy kezdődött el, hogy volt egy kb. 15 perces rettentő erős görcsölésem egyik reggel az alhasamban középen hogy nem bírtam állni, csak a földön ültem és erős hányinger is rámtört és nagy szédülés, na és ezután kimentem wc-re és a papír rózsaszín lett, ilyen húzó érzésem volt közben az alhasamban, soha nem éreztem még ilyet. Mensis görcsnél 1000-szer erősebb volt. Este még visszatért aznap ez a görcs, de már nem volt annyira elviselhetetlen és nem tartott sokáig. Na azóta nincs görcs, de már 5. napja pecsételek csak a wc papíron...

A baj az, hogy nem tudom mitől van és amíg nincs bizonyítva egy dokinak a terhesség megléte, addig nem ad rá semmit, mert ez bármi mástól is lehet, nem feltétlen egy korai vetélés...úgyhogy csak bizakodhatok hogy semmi bajom nincs. Legfőképp ebben bízok! Az meg csak hab lenne a tortán ha ez babát jelentene és nem végződne vetéléssel...:((

2011. máj. 7. 19:31
 3/8 anonim ***** válasza:
A legbiztosabb tényleg az lesz amikor az orvos meg néz de nekem amikor teherbe estem akkor menszi előtt kb 5-10 nappal egyik éjszaka arra keltem, hogy borzasztóan fáj a hasam se vérzés viszont nem volt aztán persze menszi sem és jött a babuci aki ma már 15 hónapos. De például a barátnőm 3 hónapig folyamatosan vérzett a terhesség alatt és szerencsére nem lett semmi baj csodás kisfia van.
2011. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem 3 napig tartott, a 3. nap után 5 nappal kellett volna megjönnie. Nem jött meg, de már megszületett :)

Kb ugyanilyen tünetekre emlékszem. Polkoli erős görcsök, majd leszakadt a derekam, pisi után meg kis rózsaszín folt a papíron.


Ha kiderül valami, írj!


Drukkolok, hogy baba legyen az oka ;)

2011. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Akár valamilyen fertőzés is lehet szerintem.

Én elmennék dokihoz. Ha korai vetélés, akkor nem tehet semmit, de ha más, akkor talán igen.

2011. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Képzeljétek! Mára teljesen megszűnt ez a kis pecsételés is és még jobban megemelkedett a hőm, 2 tizedet megugrott, így ma már 36,9!

Remélem, nincs semmi baj. Nagyon reménykedem, hogy ebből ne legyen mensi.

Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok!

2011. máj. 8. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiderült, mi okozta?
2023. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem baba volt.
máj. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!