Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kell a papírvattát...

Hogyan kell a papírvattát hajtogatni? (Szüléshez kérték, soha az életben nem használtam még. Milyen vastagon? Melyik a jobb: a lapra vágott, vagy a hagyományos? Mi lenne, ha inkább normális betétet vinnék? )

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem olyan gézt amit feltekerve árulnak, abból vágtam akkora darabokat mint a betét hossza duplán, és a két géz közé raktam vattát.

Nekem nem volt rá szükségem, elég volt a normál betét, nem tudom, hogy azért-e mert császáros voltam vagy sima szülésnél is elég lett volna. Én kb 2 hétig véreztem és nem volt erősebb annál mint amikor menstruálok.

2012. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első jól leírta...a gézt (én mull lapot vettem és tettem rá)véletlenül se hagyjad ki különben tapad mindenhova a vattadarab. Én nagyon kipárnáztam magam a vattával és úgy picit jobban tudtam ülni.Én vittem sima betétet habár abba is pakoltam ám vattát mert a gátsebem úgy sokkal jobban szellőzött és hát az nagyon nem mind1. Egyébként egy sima mensis vérzésnél nem volt erősebb.
2012. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülés utánra nálunk is azt kérik. Ahogy leírták én is úgy csináltam. A vattából téptem egy darabot és azt körbetekertem gézzel. Az orvos vagy a nővér ellenőrizte vizitkor, utána már lehetett betétet használni.
2012. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!