Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugyanúgy indult első és...

Ugyanúgy indult első és második szülésed? Fájások, magzatvíz elfolyás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettő fájásokkal indult,annyi volt a különbség,hogy az elsőnél 10 perc múlva jött a kövi "fájás" (nem fájt,csak kicsit kellemetlen volt) és közben elfolyt a magzatvíz,a másodiknál egyből 5 percesekkel kezdődött (azt már kicsit jobban éreztem,de még az sem fájt igazán),és ott nem folyt el a m.víz,a perceseknél kellett repeszteni.

(a harmadiknál pedig eleinte (2-2,5 órán keresztül) össze vissza jöttek a fájások,azok már erősebbek voltak)


Üdv: 3lányos

2012. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Első: magzatvízelfolyás, nuku fájások.

Második: fájásokkal indult, és a burkot már vajúdás közben repesztette a szülésznő.

(Egyébként a 2. könnyebb volt, sokkal.)

2012. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Elsőnél 4 perces fájásokkal, magzatvíz 2 óra múlva folyt el, másodiknál a magzatvíz folyt el, és semmiféle fájásom nem volt.
2012. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is, mint a 2.-nak.

Elsőnél nem is voltak fájások, oxitocinnal indítottak, nagyon rossz volt.

A másodiknál fájásokkal kezdődött, később kellett burkot repeszteni. Sokkal jobb volt.

2012. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 limaia ***** válasza:
mind a kettő magzatvizelfolyással.az első 6 éve 6 óra után lett meg,a második vasárnap 11 óra alatt.ez alapján ugy döntöttem nem szülök többször.pokoli fájdalmaim voltak,pedig azt mondták a második könnyebb lesz!hát nálam ez nagyon nem jött be!
2012. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!