Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi volt az első gondolatod...

Mi volt az első gondolatod amikor leesett, hogy beindult a szülés, azaz fájások vagy elment a magzatvíz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Annyi volt, hogy ó lehet ez már az, menjünk be a kórházba, de egyáltalán nem volt semmi addig tartó félelemből mégnagyobb félelem, sőt egyáltalán, csak a cselekedet volt meg, nem volt pánik. Csak mentem az árral, fájdalommal.
2011. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az összes gyerekemet túlhordtam, és már agyamra ment az egész orvoshoz járkálás, az volt az első gondolatom hogy "Hurááááááá, végre látom a végét! Megszülök, és nem kell minden nap bemásznom vmilyen vizsgálatra! :DDDD"
2011. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A sogorom volt epp nalunk latogatoban es senki mas nem volt otthon. Meg akartam neki mutatni a babaruhakat, de csak annyit ereztem, hogy valami csorog. Kozoltem vele, hogy vagy bepisiltem vagy elfolyt a magzatviz. Aztan csak arra tudtam gondolni, hogy vegre eljott a varva vart nap.
2011. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36. héten történt, éjjel. Elfolyt a magzatvíz, én meg arra gondoltam, hogy "basszus, ezt már nem lehet megállítani, tényleg szülni fogok, és még össze se vagyok pakolva!" (Másnapra terveztem a pakolást.)
2011. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én hajnal háromkor arra ébredtem,hogy erőssen görcsölök,majd elmúlt(20 percig)aztán megint.Megijedtem?Persze,hogy megijedtem.Első gyerek,és voltam 19 éves.Aztán vitt magával az ár....tudtam mi fog velem történni,inkább arra figyeltem.De az ijedség azért olyan hamar nem múlt ám el..
2011. jan. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Éjjel 1.40 kor hatalmas görcs, majd vmi meleg:)! Arra gondoltam hogy miért pont éjjel??:))) És hogy nincs kedvem:)))! És hogy ez biztos az?? (előző való nap ugyanigy folyt valami végig a lábamon, nem pisi... de téves riasztás volt) Felkeltem, kimentem a konyhába villanyt felkapcsoltam, és csak álltam és éreztem végig a meleget ami folyt a lábamon. Nem mentem már vissza bekiabáltam "Apa gyere! Itt az idő!" Aztán a félelem:)!
2011. jan. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sírás ,öröm könnyek ,hogy végre karjaimba tarthatom gyermekem! Utána végig futott az agyamon,hogy most már hárman megyünk haza a kórházból.
2011. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mi filmet néztünk a férjemmel, azalatt elment a nyákdugó. Tudtam, hogy nincs sok hátra de hogy ilyen kevés... Estefelé görcsöltem, azt hittem csak jósló szokásosan. Anyámék füztek, hogy menjek be de csak nem akartam. Még akkor is akadékoskodtam :D Iszonyatosan féltem...aztán elkezdett véres magzatvíz szivárogni. Akkor már nem volt választás...rettegtem mondanom sem kell, föleg mert a kocsiban már elviselhetetlen fájdalmaim voltak :(
2011. jan. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az hogy VÉGRE!!!
2011. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Aznap szüreteltünk volna, úgy volt, hogy megyünk férjemmel apukámékhoz és segítünk a szüretelésben. Aztán reggel mentünk nst-re és mondta a doki, hogy már nem megyek sehová, jön a baba. :) Az első gondolatom az volt, hogy hoppá, akkor most mi lesz a szőlővel? :)

De félretéve a viccet, nem gondoltam sok mindenre, csak egy kicsit betojtam a félelemtől, és elöntött az izgalom.

S nagyon vártam a végét, hogy végre megismerhessem a kislányunkat.

2011. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!