Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mik a tapasztalatai azoknak,...

Mik a tapasztalatai azoknak, akik mostanábsn szültek Ádám dokinál a sote I en?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


NEkem csak burkot repesztett.Aztán ott is hagyott, mert már jött az én dokim. Akkor egész normális volt, de ettől függetlenül nekem nem szimpi. És állítólag meg is szabja a tarifát.

2010. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 15 éve járok az Ádám dokihoz. Mindkét fiamat nála szültem. Szerintem normális, nem véletlen a 15 év. Kb 3 éve magándoki. Akkor egy vizsgálat volt nála 5ezer, a szülés levezetésére azt mondta, hogy 50 és 100 ezer között, amennyit gondolok. 65 ezret gondoltam, mivel nem vagyok milliomos. Ez két éve volt. Sokan mondják, hogy elszaladt vele a ló egy picit. Hát nem tudom... Velem eddig normális volt a 15 év alatt. Sőt! Én csípem. :)
2010. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sziasztok!

köszi a válaszokat! Én is hozzá járok, korábban műtött méhen kivülivel! Nekem nagyon szimpi, tetszik, hogy nem kezd bele hosszas bájcsevegésbe, hanem lényegretörően elmond mindent! Kérdésekre rendesen válaszol! Azért is érdekel, mi a helyzet a szülésnél, mert én most fogok szülni majusban és még nem tisztáztam vele pl az anyagiakat.... Azt hogy illik megkérdezni? Magánrendelésére járok, de nem tudom, hogy tegyem fel a kérdést... egyáltalán ilyenkor meg kell kérdezni, hogy vállalja e a szülést, vagy ez egyártelmű... bocsi a hülye kérdésért, de még nagyon kezdő vagyok....

2010. febr. 1. 10:46
 4/8 anonim válasza:

szia!


Én is Ádám dokihoz járok. Nagyon tanácstalan vagyok, mert én már meg is kérdeztem tőle a tarifát. 70 ezer ft-ot mondott. Szerintem ez egy kicsit sok. Nem tudom mitévő legyek, de már 10 éve ő az orvosom. Jelenleg a 3.gyermekemet várom.(április eleje).

Mi történik akkor ha csak kevesebbet tudok neki adni?

2010. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Második válaszoló vagyok. Egész egyszerűen meg kérdezed, hogy mennyiért vállalja a szülést. Semmi gáz nincs ebben, hiszen hozzá jársz terhesgondozásra, ráadásul magánrendelésre, így egyértelmű, hogy nála szülsz.

70 ezer? Tehát akkor már fix áras. Egyébként szerintem egyáltalán nem sok, ha belegondolsz más doki 150 ezerrel kezdi. Szerintem ez egy korrekt ár. Nálam is egyértelmű volt, hogy nála szülök (15 év után), úgyhogy már az elején megkérdeztem a tarifát és elkezdtem rá spórolni.

Egyébként ő rendel még a klinikán? Tudja valaki? Mert esedékes lenne mennem hozzá. Vagy már csak zuglóban rendel és a klinikára csak "szülni megy"? Ha valaki tudja írja már meg légyszi! Köszi!

2010. febr. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sziasztok! Én 80-100 ezerre számítottam, uh a 70 ezer jobban hangzik.... nem keves, de sajnos mindenhol sokat kell fizetni, így is már egy vagyont költöttem.... :) Amugy én ápr végén szülök!

arra a kérdésre, hogy rendel e még a klinikán nem tudom a pontos választ, de azt hallottam, hogy már nem, de szerintem hivd fel!

egy kérdés a harmadik válaszolohoz: neked megadta a mobil számát? Én nem kértem külön, de magátol nem adta meg...

2010. febr. 2. 17:08
 7/8 anonim válasza:

A mobilszámát én megkaptam tőle, de már több évvel ezelőtt.

Vizsgálatokra a Krama központba járok (Thököly ut), a kórházban még nem voltam. Minden alkalommal oda rendel vissza. Nekem nagyon tetszik, nem kell várakozni, minden vizsgálatra lehetőség van.

2010. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! En is oda jarok. Egyebkent szerintem, ha nem tudsz 70 ezret fizetni, akkor probald megbeszelni vele, biztos megerto lesz.
2010. febr. 2. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!