Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, hogy akinek nem...

Van olyan, hogy akinek nem voltak soha menszesz előtt meg közben görcsei annak elmaradnak a jósló fájások?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok és fogalmam sincs volt-e már jósló fájásom vagy sem. Feszítést szoktam érezni, de az az érzésem, hogy azt inkább a Babócám csinálja azzal, hogy egy adott helyre kuporodik teljes súlyával.

Rákeresve mindenki a menszesz alatti görcsökhöz hasonlítja. De ha nem tudom milyen az akkor mihez hasonlítsam?


2009. jún. 2. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem sem voltak josló fájásaim.

de igazából menszi görcseim sem szoktak lenni.

2009. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

szia,


Nekem sem volt a jóslóhoz mesis érzésem, csak akkor amikor már szülni mentünk.

A feszítés viszont a méhösszehúzódás, ami bizony már kellemetlen is lehet, sőt mostmár érezned kell közben hogy nyom a fejecskéjével.

Nem tud ő már egy helyre kuporodni, hiszen teljesen kitölti a méhedet.

Én is 39 hetes vagyok most a 2. babóval, és már alig várom hogy rendszereződjenek a keményedések.

Mert nekem a derekam szúr, de nagyon, biztos nyom valami ideget a kicsaj...


Könnyű szülést kívánok neked...

Pesten szülsz?

2009. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én!!!!!

Nekem semmi fájás nem volt, pedig az Nst már jelezte.... (menszesz előtt sem voltak soha)Elment a magzatvíz, és rögtön 5 perces fájások voltak, 2 óra múlva pedig megszületett Levike! :)

2009. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A fejecskéjét mostanában érzem egy-egy mp-re egy kicsit élesebb nyilalást szoktam érezni. Na ott meglepődök!

Mintha fúrná le magát. A méhszájam már két hete 1111. doki kérdezte a nyákdugót. Azt sem vettem észre, hogy elment volna. Néha találkoztam kicsi kocsonyás valamivel, de annak nem volt rózsaszínes színe. Tényleg csak nagyon minimális volt, említésre se lehet méltatni. Kicsit vizesebb állagú folyásom van, doki azt mondta normális. Nálam úgy néz ki semmi se úgy megy, mint ahogy a "nagy könyvben" le van írva. Első babás vagyok. Azért remélem felismerem, hogy menni kell. Mert így aztán 0 tünetekkel nagyon szépen állok :)

2009. jún. 2. 19:29
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma pl. NST-n a gép mozgást jelzett, kicsi szívecskéje dobogott mint az őrült én meg nem éreztem az égvilágom semmit. Néha-néha egy kis böködés. ennyi volt. no de most bepótolja. Nagyon érdekes dolgok ezek. bár csodálkoznék ha nálam valami "normálisan" zajlana :)
2009. jún. 2. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem szültem a fiamat, addig mindig voltak görcseim mensi előtt.

Szülés után ez teljesen elmúlt.

Azóta született egy lányom is, de egyik szülésem előtt sem voltak jóslóim.

2009. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Átérzem a helyzetet, mert én is így jártam. Betöltött 40 hetesen még semmi tünetem sem volt. :-( Sajnos később sem lett jobb, így császároztak.

Soik sikert kívánok Neked, és kitartás, azt mondják hortelen is beindulhat a szülés, minden előjel nélkül.

2009. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!