Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. héten mérve 36. hétnek...

38. héten mérve 36. hétnek felelnek meg a baba adatai, (szoptatás miatt nem volt menszesz, ezért nem biztos az időpont), nem kellene ez miatt az AFP-nek jónak lennie?

Figyelt kérdés
Mivel nem volt menszeszem, az első időpontban amikor megállapitották a terhességet, megállapitották méret alapján a hetet is.hogy lehet az hogy két héttel kevesbb a baba?ilyenkor mi van?ennyi lehet a különbség?(egyébként uh-nál volt hogy tévedtek nekem az előző babámnál:(szülés előtt egy nappal, 3100grammos babát mondtak..nem is gondolták hogy nagy baba lesz, nem voltak nagyobb figyelemmel rám.de volt aki nagy baba gyanus volt, őt aztán meg is császároztak(3500grammos babája lett, 54cm) nekem...:) pedig 4100gr(3100gr helyett) és 58cm..sehogy sem volt kicsi? mennyire lehet hinni a méréseknek?
2009. aug. 25. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a kérdéseddel válaszoltál is, tehát lehetnek különbözőek a baba méretei. 1-2 adatbol következtetnek csak, hogy mekkora lehet.

Könnyű szülést, és jo babázást kivánok Neked!

2009. aug. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk az első bébinek tudtuk a készítés időpontját, a végére 3 hetes "lemaradásban" volt. Szép, egészséges kislány 2750 g, 46 cm.

Most a másodikat várjuk (szintén szoptatás alatt készült), most a 12. hetes UH-hoz viszonyítunk mindent, most csak pár napos eltérés van. Majd a végére meglátjuk.

2009. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az AFP-vel kapcsolatos rész érdekelne leginkább??az ilyenkor jó ha jó? vagy hát hogy kérdezzem?!
2009. aug. 28. 10:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2009. aug. 28. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:

örülj, ha jó az afp, az nem jelenti azt, hogy két héttel eltérő értéket kall dni, nekem 3000 grammos babát jósoltak a 4500 grammos fiamra, végül azért császároztak, mert annyira elhúzódott a vjúdás és nem nagyon értették, hogy miért.


nyugi minden rendben a gyerek mérete a genetikán is múlik.

2009. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia, oksa..köszönöm..csak félek is egy kicsit, hogy akkor most majd csak két hét csuszással fektetnek be a korházba, nem szeretném hogy valami bibi legyen(elméletileg szept 10én kell befeküdnöm:) de még nem vittem be a papirt, amin ezt mérte a doki?! nemtudom mit fog hozzá szólni, ja nincs fogadott dokim.ja igen ..még hátha addig meg is szülök:) sok sikert mindenkinek..jó babázást
2009. aug. 29. 15:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok!vasárnap, 13án szültem, magától beindult, kisfiam lett(ja és nem lett kicsi)(ennyit ér amit mondanak)54cm, és 4250gr, szóval...:) nagy a boldogság!
2009. szept. 19. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!