Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok. Reggel pici...

Anikó0205 kérdése:

39 hetes vagyok. Reggel pici véres váladék, majd több barna, azóta semmi. Ez a nyákdugó egy része lehetett? Fájásaim nincsenek. Ilyen tünetekkel mennyit kell várni szülésig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem nyákdugó. De tágulsz, az biztos, szerintem tágulási vérzés.

Hamarosan beindulhat, de lehet hogy még párnap, szerintem egy héten belül biztos hogy babázol!

Szép szülést!

2012. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. febr. 15. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akár nyákdugó is lehetett..de lehet csak tágulási vérzés.

Ilyenkor szinte már mindegy is.

Bár azt a részét nem értem a kérdésnek, hogy ilyen tünetekkel vajon mennyit kell még várni szülésig, mert amúgy is már csak 1 heted van hátra, (vagy egy picit több)

szóval sokkal többet nem:):):)


De hogy "normális" választ is adjak, az is lehet, hogy már csak pár órád van szülésig és az is előfordulhat, hogy még másfél hét.


Nyugi, úgyis észre fogod venni, ha itt az idő:)


Nekem a nyákdugó pl. már hetekkel ezelőtt elment, most vagyok 38 hetes és egyelőre még nem úgy néz ki, hogy jönni akar a baba:)

2012. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy kihúzom e még a hátralevő 1 hetet, vagy akár már ma délután beindulhat a szülés. De köszi a választ :) Végülis az én esetemben tényleg mindegy, mindenképpen napjaim vannak hátra :)
2012. febr. 15. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
mi újság??
2012. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez már lehet,hogy elindult.


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!