Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes kismama vagyok és...

39 hetes kismama vagyok és tegnap este barnás, kocsonyás váladék távozott a hüvelyemből. Gondolom a nyákdugó volt. A nyákdugó egyszerre távozik vagy folyamatosan? Milyen mennyiségben?

Figyelt kérdés
Azóta nem történt semmi!Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 28. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában nem egyszerre távozik.Nem biztos hogy rögtön megindul a szülés.Eltelhet akár 1 hét is.Gratulálok!:)
2008. máj. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nekem is több részletben távozott és barnás volt. Van akinek egy adagban távozik, van akinek több. Ez változó, egyéntől függ. Neked viszont ha elment a nyákdugód, valszínűleg elment, akkor már jöhetnek a fájások :) Amikor megérzed az első fájást, vajúdni kezdesz. És amikor már óránként 6-7 van, az már nagyon jóó :) és ha még a hasad is megy..az még jobb :) Nagyon szorítok, könnyű szülést!

6hetes baba anyukája :)

2008. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Még ma is megyeget és tompán érzem, hogy fáj a hasam.Már alig várom, hogy megszülessen!Ha a héten nem jön, akkor jövő hét csütörtökön megindítják a szülést!

Hátha a héten még megszületik.Ti mit gondoltok?

2008. máj. 28. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy meg lesz ma?Könnyü szülést és sok boldogságot a babádhoz!
2008. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Segíts magatokon, ha gondolod. Vegyél egy fincsi meleg fürdőt (vagy hosszantartó zuhanyzás is jó), kis körkörös pocisimogatás, szeretkezzetek a pároddal este. Ha ettől beindulnak a fájások, akkor a baba már készen áll.

Szép szülést! :o)

2008. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!