Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S. Milyen az amikor...

Anikó1985 kérdése:

S. O. S. Milyen az amikor elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Az okés, hogy van akinek kizúdul és elönti a víz. De van amikor csak szivárog az milyen, mennyire folyik?

2012. febr. 15. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó erősségű lehet. Színtelen, szagtalan, állandóan folyik. Tehát ha mindig nedves alul és nem nyálkás, hanem vizes a betét, vatta, zsepi, és újra és újra átnedvesedik az valószínű szivárgás.
2012. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak repedt a burok, így kb 0,5-1 dl folyt ki. Azt hittem bepisiltem. Aztán 10-15 perc elteltével megint ennyi folyt ki, akkor már tudtam, hogy magzatvíz. Ja és akkor jött, amikor álltam. Egy-két másodpercig éreztem, hogy folyik valami, aztán elállt.

2012. febr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hál istennek nem az. Anyósomat is megkérdeztem. Nekem nem igazán van folyásom mármint a szokatlannál több. De ma elég nedves volt a bugyim, de nem folyik Úgy semmi. Azért jobb tudni a dolgokat :)
2012. febr. 15. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy én is megijedtem, mert vizes folyásom volt és ráadásul veszélyeztetett voltam. De ha a magzatvíz jön (akár csak szivárog), azt rögtön tudni fogod anélkül is, hogy bárki elmondaná ez milyen. Tényleg összehasonlíthatatlan volt, mikor végre elfolyt egyszer:))
2012. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ömlik és folyik.Nem tudod szabályozni,hogy eláljon.


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem szivárogni kezdett. eőször olyan volt, mntha pisi, vagy más váladék lenne, csak folyamatosan (kisebb nagyobb szünetekkel) jött. és nem tudtam szbályozni.
2012. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!