Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a tablettás...

Mi a véleményetek a tablettás szülés beindításról? Kb mennyi ideig tart? Eredményes vagy nem?

Figyelt kérdés
Első babám lesst, hnap indítanak!

2012. febr. 16. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Este 10-kor kaptam a tablettát, azt mondta a doki, h reggelre érezhetek némi fájást, ehhez képest hajnali 4.40-re meglett a fiam.

Úgy éjfél körül kezdődött, előtte csak mensi-szerű görcsök voltak.

Mennyivel hordtad túl?

2012. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hnap lesz5 nap. A lepényem miatt kell inditani. Akkor ha nekem beadjak reggel 8 korul mikorra szamithatok a babamra? Azert az nap mar csak meglesz nem? Egyebkent 2111es a mehszajam.
2012. febr. 16. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg, én négy napot hordtam túl, előtte semmi sem volt, némi jóslófájás és kész.

Sőt vajúdás közben sem látszott a fájásmérőn semmi, mégis alig két óra alatt kitágultam, én csak annyit tudok, h 1 ujjnyira voltam kitágulva.

2012. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is hasonlóan gyors szülésben lesz részem. Nekem is egy ujjnyi. Ma mikor megvizsgált a doki ,enyhén szólva fájt.. Mi lessz velem így hnap? :(
2012. febr. 16. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is megkapta ezt a tablettát, 1 napig szenvedett, és semmi hatása nem volt. Addig viszont mást nem adhattak mellette, mert a méhszáj-érlelő tabletta mellett (gondolom azt kapsz) mást nem lehet adni a kövi 24 órában. Drukkolok, de nem biztos, hogy holnap már babázol!
2012. febr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!