Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki dr. Pop Anderánál...

Szült valaki dr. Pop Anderánál, az Istvánban?

Figyelt kérdés
Több helyen is dícsérik,márciusra van hozzá időpontom.
2012. febr. 16. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs nem tudok segíteni,de emlékszem erre a névre,már 1-2 kérdés volt róla. Esetleg írd be a keresőbe a nevét,hátha van olyan ami segít neked.
2012. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szültem nála fél évvel ezelőtt...mire vagy kíváncsi? csak dícsérni tudom. türelmes, odafigyelő, lelkiismeretes, kedves
2012. febr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Örülök,hogy írtál.A szülésnél milyen a tarifája?Valóban természetes szülés párti?Van "ideje" a pácienseire?(azért kérdezem,mert egy hónapra előre lehet időpontot kapni)?

Az Istvánról is jó tapasztalataid vannak?

2012. febr. 16. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy sok dolga van, de mikor fontos, mindig odafigyel, elérhető, és ameddig rád figyel, addig tényleg veled foglalkozik. Tarifát nem mondott, én 80anat adtam neki (nem keresünk túl sokat). a kórházban az tetszett, hogy velem lehetett a baba mindvégig, bár van akit ez zavar, hogy a csecsemősök nem veszik át a picit. amúgy négyágyas kórterem, sok látogató, de három napig okés volt, a szomszéd kismamával összebarátkoztunk, a többiek is rendesek voltak.
2012. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia,


időközben voltam a doktornőnél(mivel 12.hetes vizsgálat kellett előre vettek:)),nekem nem igazán volt szimpatikus,gyorsan megvizsgált,jöhettem is ki,kicsit alaposabb,lelkiismeretesebb dokit keresnék.

2012. febr. 20. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, nehéz ajánlani valakit, nekem nagyon szimpi volt stb., én a szülésznőmmel jártam meg, őt ajánlották, hogy milyen kedves, türelmes stb. és pont az ellenkezőjét tapasztaltam! remélem, találsz valaki neked valót!
2012. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,hát igen,nem egyszerű dolog..

Lehet csupán nem volt jó napja,de tényleg 5-10 percet voltam bent nála,annyit mondott,hogy minden ok,egy hónap múlva vár..Abból a szempontból rendes volt,hogy előre vett,de simán be tudott szorítani két páciens közé szerintem...

Most Varsányi Hajnalka dr.nőt fogom megkeresni,remélem ő szimpi lesz:)

2012. febr. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!