Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Közel 38 hetesen méhszájvizsgá...

Közel 38 hetesen méhszájvizsgálat után mennyire normális az erős, enyhén darabos, folyamatos vérzés?

Figyelt kérdés
Szombaton töltjük a38. hetet, ma voltam dokinál, méhszájvizsgálatot végzett, bő másfél ujjnyira vagyunk nyitva. A lényeg, hogy elég fájdalmas volt a dolog és azóta vérzek. :( Normális ilyenkor az erős, kicsit darabos és folyamatos vérzés??!
2009. jún. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet még a nyákdugó? vagy az már elment?
2009. jún. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen vizsgálat után normális.
2009. jún. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én jelenteném az orvosnak szerintem közeledik az ídő :)
2009. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszia válaszokat. :) Nem tudom, hogy lehet e a nyákdugó.... eddig semmi hasonlót nem tapasztaltam, igaz mindvégig volt egyfajta folyásom, de úgy tudom, hogy a dugó az enyhén véres, barnás, tehát nem sima. Mondta a doki, hogy egy kevés vérzés lehet a mai vizsgálat után, akár végig is, de azt nem hogy ennyire intenzíven....

Mindenesetre ha holnap reggelig eltart, első dolgom lesz jelenteni.... remélem nem késő...

2009. jún. 4. 20:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Na így bő egy év távlatából elmesélném, hogy nem volt normális....kiderült véletlen burkot repesztett vagy megsértette, szivárogni kezdett a magzatvizem, szombat reggelre meglett a kisfiam :) Addig folyamatosan fájt a hasam egyre erősebben.
2010. jún. 22. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!