Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babánál mik a tapasztalat...

Első babánál mik a tapasztalatok? Mikor érdemes indúlni a kórházba, ha az pl.50 km-re van? Sokan írjátok, h 3-5 perces fájásokkal még ledőltetek picit, meg tv-ztetek és utána indultok.

Figyelt kérdés
Azt is olvastam,h sokkal előbb se érdemes bemenni,mert jobb otthon vajúdni,vagyis ha bemegyünk még lehet 2 napot a kórházban vajúdunk.De mit jelent az a sokkal előbb?Nem akarok se későn se túl korán indúlni:)35 hetes km
2009. jún. 5. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 100 km-re lévő kórházba 3-5 perces fájásokkal indultam. Majd még ott elvoltam lazán 6 órát, mire megszületett.
2009. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én 4-5 percesekkel indultam(25perc alatt ott voltam)és kicsivel több mint 6 órát vajúdtam.

az igaz hogy otthon jobb lett volna,de hát 1.babánál,azt se tudtam mit tegyek.Majd a másikkal később megyek majd.

kitartás,és könnyű szülést

ui:azt úgyis érezni fogod,hogy mikor kell menni,hidd el.

2009. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a 4 perces fájásoktól számítva 6 óra múlva lett meg a baba - sajnos nem megy az olyan gyorsan :) főleg első babánál

a dokim azt mondta, hogy a 8-10 perceseknél még nem kell készülődni, mert azok simán el is múlhatnak, de ha már 5-7 perces, akkor abból szülés lesz, indulás a kórházba (én 40 km-re lakok a kórháztól)

2009. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb 40 percre van tőlünk a kórház (Bp túlsó fele). 5 perces fájásokkal indultunk, fél 8-ra értünk be, fél 1-kor született meg a babám. Nekem egyből 5 perces fájások jöttek, mindenféle előjel nélkül, és kb másfél órája tartottak, amikor felhívtam a szülésznőt, aki mondta, hogy akkor indulhatunk.

Könnyű szülést kívánok neked!

2009. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 perces fájásokkal mentünk a 25 km-re lévő kórházba, betegfelvétel: hajnali 3.45-kor, baba megszületett 6.20-kor.
2009. jún. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!