Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fájások beindulástól kb...

A fájások beindulástól kb mennyi idő alatt rendszereződnek, s jutnak el pl 5percesre ha nem jóslókról van szó?

Figyelt kérdés
kb dél óta folyamatosan vannak erősebb fájásaim, de rendszertelenek. sokáig 10percesek voltak, majd 15-7-10 aztán fél oráig semmi majd ugyanigy tovább. ez 6 orája már. délelött voltam dokinál, elég erősen vizsgált...azóta igazábol, de mikor jön a fájás, az olyan erős h kb a falat kaparom...de nem akarok bemenni a kórházba amig nem biztos a dolog. 7végére vagyok kiirva
2012. febr. 22. 17:58
 1/10 Harangozó Sára ***** válasza:

Szerintem beindult, én is így jártam 4 hónapja, bár nekem nem voltak erősek a fájások. 15 percesekkel kezdődött, majd 5 percesekkel indultunk, mire beértünk már 4 percesek voltak, s 1 óra múlva kezemben volt a kislányom, igaz nekem ő már a 3. gyerekem. :)

Hogy Vagy most?

2012. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem holnap már a babádat ringatod, holnaputánra pedig elfelejted az össze fájdalmat :)

Szurkolok, hogy gyorsan és simán menjenek a dolgok :)

2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is szülés lesz,ha olyan erős,ahogy irod...

Nekem éjfélkor kezdődött,először gyenge fájások,kb 20-30 percenként,majd 5-6 óra múlva szabályos 10 percenként,egyre erősödő fájdalom, reggel 9-től már 5-6 percesek, éjfélkor elfolyt magzatviz,ekkor már nagyon fájt, 2-3 percenként,majd 2 óra múlva megszültem. Szóval az első fájástól számitva 14 óra telt el. Első baba.

2012. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előző vok,rosszul irtam,nem éjfélkor folyt el a magzatviz,hanem délben :)
2012. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én hajnalban keltem 5 percesekre majd rendszertelenek lettek és császár lett.
2012. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is beindult a szülés. De lehet, hogy lassan már babázol? Sok sikert!
2012. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy orvos "véletlen" burkot repesztett. Azonnal 5 perceseim voltak, majd nagyon rövid idő alatt már csak 3 percesek. Szerintem is érdemes elmenni a kórházba, ha még nem vagytok ott! :) Drukkolok!
2012. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hello

még aznap éjfél elött megszületett a kisfiam:) köszi h drukkoltatok!:)

2012. febr. 28. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2012. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:) Grat!
2012. febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!