Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után elég az always...

Szülés után elég az always betétből az éjszakai, vagy tenát kell venni, és a normál bugyi a jobb, vagy a hálós-gyógyszertári?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Vegyél tenát,mert elég sok vér ürül az elsö pár napon.Ès hálós bugyi.nekünk adtak a kórházban.

Könnyü szülést ki´vánok.

10hetes baba anyukája.

2008. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vettem tenna betétet,mert a sima menszim is nagyon erős volt és arra számítottam,hogy nagyon sok lesz most is.

Császárral szültem és nekem elég volt az always északai (amin meg is lepődtem).

A hálós bugyit (tena) én jobban szerettem,mint az eldobhatót.

Szerintem vigyél be mindegyikből valamennyit és majd úgy is ott fogod meglátni,hogy melyik kell. Én is így csináltam.

Ahol én szültem ott nem adtak sem betétet sem alsót.

2008. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem mind a 3 szülésemnél elég volt a normál (amit menstruáció alatt is szoktam használni)betét,gyakran cseréled úgyis, én a mindig használt bugyikat hordtam gyermekágy alatt is,persze nem tangát,a nagyméretü bugyikban nem éreztem jól magam(mintha trampli lettem volna tőle vagy hasonló ez pszichés dolog,tedd azt,használd azt ami neked a legjobb!!!Szokták mondani,hogy hálóinget vigyél szülni,hát én pizsiben feküdtem mikor már megvolt a pici és remekül tudtam benne szoptatni még az se zavart,hogy a szobatársnak folyton ott voltak a rokonai.Nem lógott ki semmim...

Szép szülést!

2008. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Libresse classicot használtam, a legvastagabb fajtát, az jó puha. Hálós bugyim sem volt, nem is tudom, hol lehet ilyet kapni, vettem kínaiban pár olcsó, kényelmes bugyit, tökéletesen megfeletek, mai napig hordom őket, mert nem lett bajuk (na jó, a fehér már csúnya, azt kidobtam, de a feketék teljesen jók).
2008. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én azon lepődtem meg hogy nekem a korházba kijelentették, hogy csak tenát vigyek be. És mégpedig azért, mert a többi betét el színezi a szülés utáni váladékot, a tena viszont nem, és ha valami baj lenne, akkor a doki el kérheti a betéted hogy megnézzék a váladékot. Ezen én is meglepődtem, de ezt mondták nekem ahol szülni fogok, bár én is vettem a z alwaysból is éjszakait, de megvettem a tenát is.Kőnyű szülést mindenkinek.38 hetes kismama
2008. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is azt mondta a szülésznő, h inkább vegyek tenát, és ahhoz tena bugyit, mert az a legkényelmesebb, meg, amit előttem írtak, h azon látszik, h milyen váladék távozik belőled, ezt a nővérek nézhetik, de én is vettem sima éjszakai betétet is, mert lehet nem is lesz olyan erős a vérzés (általában császárosoknál gyengébb), szerintem inkább szerezz be te is gyógyszertárból, biztos, ami biztos
2008. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is vittem betétet a kórházba,de amig ott voltam Ők csinaltak ,vattáből és gézből ,ugy hivtuk kézigránát, azt használtam ,mert ha van varratod akkor az nem nyomta,igaz ugy mentem mint egy kacsa,de nem fájt a seb.
2008. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háromszor szültem, és a Tenát ajánlom, nekem a mensihez viszonyítva kb 3x annyira erős volt szülés utána vérzés, mint a legerősebb napomon... az éjszakait cserélhettem volna félóránként kábé.
2008. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!