Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen/mekkora...

Szülés után milyen/mekkora betétet használtatok vagy fogtok? A hálós bugyi vagy a normál bugyi a jobb?

Figyelt kérdés
35+5 hetes kismama vagyok és ma készítem össze a kórházi csomagot.
2009. júl. 24. 11:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

klasszikus vastag betétet :) 2 csomagot rakj oda minimum, de a kórházban is fogsz kapni

a hálós bugyi szerintem baromság, és csúnya is, inkább olyan pamutokat rakj oda, amiket most is hordasz, kényelmes, nagyobb méreteket, és sokat! :)

ami még eszembe jut: puha wc-papírt, min. 3 tekercset, intim törlőkendőt, vagy nedves wc-papírt. Hidd el, ezeknek örülni fogsz bent :)

2009. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Tenát vittem, kellett is...A szülőszobán a hálós bugyit húzták rám, nagyon jó volt, tartotta a betétet, utána sima bugyiban voltam.

2009. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A Tena betét vált be nekem és a hálós bugyi fantasztikus találmány. Remekül szellőzik és jól tartja a betétet. Nekem bevált.
2009. júl. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!Vettem hálós és normál bugyit is,akkor mind a kétfélét elteszem.Betétben én a TENA lady normálra gondoltam-30 db-os-Csak attól tartok,hogy kicsi lesz,vagy kifolyik stb..első baba lesz és igazából ilyen téren még tapasztalatlan vagyok.Igaz,hogy első nap és éjszaka nem lehet alul semmi?Bocsánat a sok és talán számotokra buta kérdésekért...:)
2009. júl. 24. 12:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem a gyógyszerésznőt,ő a Tena Lady-t javasolta.

Azt mondta egy 30db-os super,és egy 30 db-os extra csomag tuti elég lesz.Én rendes bugyit viszek.


38 h

2009. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, hogy nem lehet alul semmi, de ez nonszensz is lenne, hiszen ömlik a vér :)(kis túlzással)

én amikor átkísértek a szobába, felvettem bugyit, és raktam be betétet, előtte pedig amíg átjöttem a szülőszobáról, a lában között volt a betét vagy valami vatták, amit adtak.

2009. júl. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Betétnek Tena extra, bugyinak pedig vettem 5 db-os csomagban van eldobható, egyszer használatos bugyi. A saját bugyit összekenheted. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én két csomag Tena betétet vittem(a legnagyobbat,ami létezik!:)-igaz én a végén császáros lettem,úgyhogy nem tudom,hogy normál szülés után mekkora kellhet),utána elég volt az Always éjszakai betét.Mire hazajöttem,már csak a normál kellett.Olyan rengeteget nem érdemes bevinni,ha látod,hogy melyik válik be neked a legjobban,abból apuci is tud vinni pótlást.

Sok szerencsét és könnyű szülést!

2009. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

12:17 es!

Arany szívem,ha összekeni a saját bugyiját,akkor kimossa.

Vagy ha nem jön ki belőle a folt,akkor kidobja,de szerintem akkora pazarlás az eldobható bugyi.Bár ha ez nyugtatja meg,akkor vegyen,de előre nem lehet tudni,mennyi vér fog távozni.Nekem sima szülés után varrás előtt a doki egy ilyen vatta pamacs szerűséggel felnyúlt és kitisztított amennyire tudott.Nem is ömlött belőlem a vér,mintha csapot nyitottak volna meg.Mondjuk a császárosokat tisztítják ki legjobban.

2009. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Én is pazarlásnak tartom,mert a vért frissen hideg vízzel nagyon jól ki lehet szedni.Ha meg nem,akkor eldobom,de szerintem ki fogom tudni mosni.Aztán majd meglátjuk...
2009. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!