Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamik! Akit a szülés előtt...

Kismamik! Akit a szülés előtt befektettek kb.1-2 héttel a SOTE 1. számú női klinikára, leírná nekem a a tapasztalatait, élményeit?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy be kell feküdnöm, előtte, de félek. És kíváncsi vagyok a negatív és pozitív beszámolókra.
2012. febr. 24. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 2 nappal előtte kellett,de sokkal jobb volt,mint a csecsemős osztályon,mintha nem is egy intézmény lenne. barátnőm 1 hétig feküdt bent,neki sem volt különösebben rossz tapasztalata.
2012. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! És hány ágyas szobák vannak? Meg ilyenek?
2012. febr. 24. 17:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyágyasban voltam,barátnőm azt hiszem 6 ágyasban.ctg,vizsgáló ott van a szobák mellett.fürdő nekem a szobában volt.úgyhogy jó volt nekem legalábbis.ez a pavilon,így hívják ezt a részt.
2012. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az 1 ágyas fizetős?
2012. febr. 24. 21:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én mondjuk a dokimnak szóltam,hogy ha lehet,akkor egyágyas szobám legyen.lehet említsd meg a dokidnak,nagyobb rá az esély,hogy odaszól.
2012. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg mondom őszintén, hogy a szoba társaktól félek nagyon. Ha érted mire gondolok.
2012. febr. 25. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze.én beszélnék a dokimmal,hogy próbáljsa meg elintézni az egyágyas szobát.
2012. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 3 hónapot töltöttem bent összesen, októberbe vitt oda a mentő, pedig nem az a körzethez tartozok, heves m.i vagyok.... a terhes osztályon voltam, dec.20ig és itt is szültem, meg lent voltam a gyermekágyas osztályon, KÁRKINEK VAN KÉRDÉSE ÍRJON.
2012. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!