Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2012. Júniusban szül valaki a...

2012. Júniusban szül valaki a SOTE II-n?

Figyelt kérdés
Június 16-ra mondták a szülés várható idejét:)Szül valaki a Sote II-n?

2012. febr. 2. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én június 21-re vagyok kiírva,lehet találkozunk:)

Kinél fogsz szülni?

Kisfiú vagy kislány?

Nálunk úgy tűnik kislány és Lintner Balázs dr.az orvosom:)

2012. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én csak július, de sote II

Lintnert ismerem, ő csinálta a 12. heti uh-mat, nagyon szimpatikusnak és alaposnak tűnt:)

2012. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De jó hogy írtatok:)

Én Börzsönyi dokinál fogok:) Holnap megyek 4D-re. A 18 hetesen azt mondta az Újvári doki hogy alakjából nézve fiú, szóval ő ajánlotta hogy menjünk el 4Dre hogy megnézzük az arcát is, mert nem akarta mutatni a kicsikénk:)

Én diabéteszes vagyok és Pcos. Lehetséges hogy találkozunk:)

Vica vagyok amúgy:) Nektek mozog már?

2012. febr. 2. 15:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Én jún.25-re vagyok kiírva :)

és Pánczél Zitához járok. Nekünk a múlt 19. heti Uh-on derült ki, hogy kisfiú :)

M

2012. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem holnap lesz, -de még csak - a 16. heti. uh. Már lett volna, de dokinak közbejött egy szülés...:)
2012. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én később fogok valamennyivel...június utolsó hete július első hetében várható a szülés(15hetes vagyok)
2012. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni hogy,igen már szültem ott(2008) és jóformán csak kellemes élményem van.Nem volt fogadott szülésznőm így Teke Gabriella segétkezett (csak ajánlani tudom,végtelenul kedves,nyugodt,türelmes ami nem utolsó szempont...nehéz esett vagyok-sokat ugráltattam).A fogadott orvosom aki egyébként Dr.Szabó István (docens)szabadságon volt(előbb jött a baba 1héttel),az ügyeletesnél szültem Dr.Lázár Leventénél,rola is csak jokat tudok mondani igaz (preciz és pontos szakmailag).Könnyű szülésem volt a 4.n yomásnál már kint is volt a kisfiam(3440,56cm),a varrás meg kb 10 percig tartott maximum (4öltés)...fájdalmasnak nem mondnám inkább kellemetlennek....A szülésről ennyit visszont a csecsemösök nagyon leterheltek töluk sok segitseget nem kaptam pedig meg elötte babat se fogtam semmit nem tudtam mit kell csinálni 2x segítettek megszoptatni,a pelenkázást meg a szoba társam mutatta megmivel látogató nem mehet be a kórtermekbe.(nekem jó lett volna mert anyukámra szükségem lett volna mivel bedurrant a mellem és csak akkor lett jobb mikor otthon elkeztunk foglalkozni ezzel anyukámmal meg a párommal(masszírozas,fejés stb).
2012. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is jún. 21-re vagyok kiírva. Az orvosom Dr. Galamb Ádám. Nekem nagyon mocorog, főleg este és éjjel. Azt mondták kislány lesz!:)
2012. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Van valakinek korábbi személyes tapasztalata a kórházzal kapcsolatban?

Neten olvasgatva szerintem sokkal több a rossz,mint a jó.Múlt héten Lintner doki rendelésén várva,találkoztam egy anyukával,aki 6 hetes kontrolra ment vissza.Mesélte,hogy a doktorral nagyon meg volt elégedve,az összes többi kritikán aluli volt.Ma délelőtt bementem a klinikára,csak körbenézni és nem volt valami bíztató..

Habár nagyon bírom a dokimat,én most gondolokodok,hogy orvost és legfőképpen kórházat váltok.

2012. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

mini, Lázár Levente az I-es nőin van, én a II.nőiről írtam, de tök mindegy, a lényeg hogy nektek is lesz babátok!:)

Tegnap nekem kisfiúnak mondták a 4D-n 100%

2012. febr. 4. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!