Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki március...

Van itt valaki aki március végére van kiírva? Hol fogtok szülni? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én április elejére vagyok kiírva, de biztos vagyok benne, hogy addig nem fogom kihúzni :)

Bp., Dél-pestiben fogok szülni, ő a harmadik babám (nemét nem tudjuk). Most kezd terhes lenni az állapot, főleg, hogy benyaltam valami takonykórt is :(

2012. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én március 27-re vagyok kiírva, de remélem előbb jön és Székesfehérváron szülök.
2012. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én március 25- re vagyok kiírva nekem is a harmadik babám és kislány...honnan tudod, hogy nem fogod végigvinni??? Milyen jelek vannak nálad?
2012. febr. 24. 12:13
 4/22 anonim ***** válasza:
Szia! Március 31-re Pest megyei Flór Ferencben fogok szülni. A menszi alapján vagyok ekkora kiírva. A méretei alapján március közepére várható. Most pont egy jobb időszakom van, de hét elején egész éjszakás fájásaim voltak. Te hogy vagy?
2012. febr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Remélem én is csajok, hogy nem viszem végig...ja és Debrecenben szülök...
2012. febr. 24. 12:14
 6/22 A kérdező kommentje:
Fájdogál a hasam szokott keményedni is, jövőhéten néznek UH, ott biztos minden rendben lesz. 33 hetesen én még teljesen zárt voltam szerintem ez nem is változott :(... 32 hetes UH azt mondták, hogy nagy baba lesz ott saccoltak már 2340 gr-ot...nem tudom nekem mindegy de már babáznék nagyon...isztok valamit vagy szedtek valamilyen gyorsítót???? Mármint tágulásra?
2012. febr. 24. 12:18
 7/22 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

1. A nővéreit is a 38. héten szültem. Mindkettőjüknél az utolsó 4 hét volt terhes. Most kezdem azt érezni, hogy terhes vagyok, így a statisztika azt mutatja, hogy van még 4 hetem.

2. Én tudom, hogy mikor készült :)

2012. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én is március 25-re vagyok kiírva, 1. baba, fiú. Tudok aludni, néha keményedek, de nem vészes, kicsit fáradékonyabb vagyok, de egyelőre ennyi. Nem iszok semmit a tágulás könnyítésére.
2012. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok az offért, de annyira irigyellek Benneteket :-)

Én tavaly március 28-ra voltam kiírva, 31-én indítottak végül. Most, hogy olvasom az írásaitokat, tiszta lelkis lettem, megszálltak a tavaly ilyenkori érzések :-) Ammyira jó volt, imádtam ...

Mindenkinek nagyon sok boldogságot, jó egészséget, könnyű szülést kívánok!

2012. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Március 31-re vagyok kiírva, az Istvánban szülök Pesten. Második baba, valószínűleg kislány.

A külső méhszáj már egy centire nyitva volt legutóbb, de egyébként semmi baj. Estefelé sokat keményedek, az mondjuk kellemetlen. De mivel van egy nem egészen kétéves kisfiam, aki ugyanúgy igényli a napi kétszeri sétát meg egyébként is el kell látnom, szerencsére nincs sok lehetőségem nyavalyogni. :) Azért jó lenne, ha pár hét múlva itt lenne már.

2012. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!