Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szóltok? Vége a téli...

Mit szóltok? Vége a téli szünetnek most március 15-ig hajtás? Mennyire éreztétek magatokat jól a szünetben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy milyennek tartottátok a szünetet és ,hogy mennyire valósult meg az elképzelésetek (karácsony vagy szilveszter).
2012. jan. 1. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak annak örülök hogy márc. 21-én lesz a szülinapom és abban a percben hogy betöltöm a 18-at megyek másik suliba... ez az egy vigasztal.És nagyon várom.
2012. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
hááááát....nem bánnák még plusz két hét szünetet, semmi se valósult nekem meg abból amit terveztem..És neked?:)
2012. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én ezt a hetet sajnos kockulással töltöttem (ma meg is bántam) amúgy szerint4em iszonyat rövid volt :(
2012. jan. 1. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rövid volt ez a szünet, mondjuk azért jó volt, bár nagy részében nem csináltam semmit csak aludtam, ettem meg gépeztem. :D De nem bánom, már nagyon fáradt voltam előtte, rám fért a pihenés. És nekünk lesz még síszünet, szóval csak 4 hetet kell túlélni, persze tele dogákkal és TZ-kel.

17/L

2012. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon rövid volt ez a szünet. Aki meg tanulni akart annak csak pár napja volt erre mert itt volt a karácsony meg a szilveszter. Én már várom a március 15-ét addig úgy sem lesz semmi :( De a május 3-át még jobban vége a sulinak utána vizsgázok és befejezem a sulit. Szóval még 4 hónapot kell kibírnom a suliból :D
2012. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólok semmit, mert nálunk közbe lesz még szünet, ahol be kell menni, és ilyen előadások vannak 1 hétig, de nem kell tanulni... :PP
2012. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen jó neked utolsó :)
2012. jan. 8. 12:27
 8/8 anonim válasza:
elöuő,gondolom romániába laksz és az az iskola másképp vagy hogy mondják magyarul lesz a szünet elött egy hét :)
2013. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!