Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős jóslók, gyakori keményedé...

Erős jóslók, gyakori keményedés, baba kevesebbet mozog- gyanakodjak vagy még heteink is lehetnek hátra?

Figyelt kérdés

37+3 hetes vagyok. 2. baba.

Az elsővel sose volt semmilyen jóslóm, 40. hétre szültem, indították, mert úgy tágultam 2 ujjnyira, hogy meg se éreztem.

Most viszont napok óta görcsölgetek, ma du. elég erős jóslóim is voltak és sokszor keményedek.


Mire számítsak? Hetek is eltelhetnek így?



2012. febr. 24. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ha hetek nemis de napjaid még biztosan vannak
2012. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
napok lehetnek hátra : )nem hetek.
2012. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki tudja?! Lehet, hogy ez már Az. :) Rendszeresek a fájások? Ülj be egy kád vízbe, ha múlik, akkor még csak jósló, ha nem, akkor készülj. :)
2012. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

estére teljesen elmúlt, csak a keményedés maradt, az ma is megvan... nem bánnám már, ha jönne ;)

köszi a válaszokat

2012. febr. 25. 12:57
 5/6 anonim válasza:
39+4-5 napos vagyok, éjszaka 10 perces fájásaim voltak 1-1,5 órán át, de elmúlt, még semmi pedig már várom. Ő lesz a 3. baba. Jóslóim az előző terhességek alatt nem voltak, viszont pikk-pakk ment minden. én keményedek több mint 1 hónapja, azt mondta a doki, h az nem jelent semmit.
2012. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most 39+2 vagyok. Már öt hete jósló fájásaim vannak minden nap és hónapok óta keményedik a pocakom. Azt hittem, már a 37-38. héten megszületik. De semmi. Tegnap éjszaka pl. iszonyú fájásra ébredtem, de fél óra alatt elmúlt. picit csalódott is voltam, mert azt hittem, itt az idő. Volt néhány nap, amikor kevesebbet mozgott, akkor is azt hittem, hogy na most...Ez alapján persze nem biztos, hogy nem húzzátok végig. Jóslóm az elsővel nekem csak egyszer volt a 35.héten. Szóval én már csak azon izgulok, túl ne hordjam.
2012. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!