Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Rab Attila-rol tudnátok...

Dr. Rab Attila-rol tudnátok véleményeket/tapasztalatokat írni?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne, különösképpen a császáros tapasztalatok, de természetesen beavatkozástól függetlenül MINDEN! :)


Köszönöm!

egy kezdő kismama



2012. febr. 26. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom, tényleg jó szívvel. Nagyon kedves, empatikus, kiváló szakember. Én ugyan még nem kismamakáént jártam hozzá, hanem egy korábbi probléma miatt, szóval szülést nem tudom hogy vezet, de én személy szerint rábíznám az életem. A másik, hogy nagyon kedves,türelmes, meghallgat, nem tudsz tőle hülyeséget kérdezni.
2012. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Ez nagyon jól és biztatóan hangzik. Nem sok tapasztalatom van (eddig) vele-pár hete kezdük nála a terhesgondozást, és tervek szerint a császárt is ő fogja csinálni szóval rögtön 2 élet van a kezében... Mondjuk ilyen tapasztalataid nincsenek.


Egyébként apszolutt bizalom gerjesztő csak jó ezt mástól is hallani...


mindenképp köszi a válaszod!


Üdv,

Egy kezdő kismama

2012. febr. 27. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a Telki Magánkórház orvosa volt, és a kórház megszűnt, most már szerintem császármetszést pl. nem vállal, de még sima szülés levezetést sem biztos. Terhesgondozást viszont valószínűleg igen, de egy magánrendelőben -ahol megtalálod-nem tudsz megszülni, felkészült kórházi környezet nélkül, a terhesgondozás meg csak az előkészítés, a szülésnél is kell valaki, hogy jól menjen minden.
2013. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!