Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Fekete István debreceni...

Dr. Fekete István debreceni szülész-nőgyógyászról szeretnék tapasztalatokat! Milyen szülésnél? Be megy e ha éjszaka szül valaki? Csinál e gátmetszést? Valaki esetleg tudja h a magánrendelőjében mennyibe kerül az nst?

Figyelt kérdés

Főleg olyanok válaszát várom, aki mostanában szült nála!

Minden szüléssel kapcsolatos dolog érdekel vele kapcsolatban!


2011. dec. 26. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én júniusban szültem nála, ő volt a terhesgondozó nőgyógyászom, ezért kértem meg őt szülőorvosnak. Gondolom, Te is hozzá jársz rendelésre, ha esetleg nem, a Szent Anna utcában van rendelője. Az NST-t nem ő, hanem Ica néni, egy nagyon kedves szőke hölgy végezte, 3000 Ft-ért, de egyébként a klinikán csinálják térítésmentesen! Fekete doki szerintem nagyon laza, jó stílusú nőgyógyász, viszont szülőorvosnak meglehetősen drága. Nem ismerem az anyagi helyzeteteket, de jobb ha tudod, hogy 100 ezret kér a szülésért. Én ezt soknak találtam, de már nem akartam lemondani, így kifizettük. Hozzám nem jött be éjszaka, de ezért nem nehezteltem, mert lassan tágultam, így ő a rutinjával már tudta, hogy csak reggelre lesz valami a szülésből. Reggel bejött, addig az ügyeletesnél vajúdtam (aki egy angyal volt, utólag sajnálom, hogy nem ő volt a dokim:)), akkor burkot repesztett, onnantól kísért figyelemmel, és végül ő szülesztett. Nekem nagy babám volt, és mivel első baba, tudtuk, hogy vlsz gátmetszés lesz, nem is csináltam belőle problémát, de úgy áll hozzá, hogy megpróbáljátok a gátvédelmet, nem metsz alapból. NAgyon gyorsan és profin dolgozik szerintem, a varrást nem is éreztem, kb 3 perc volt, pedig sokat kellett vágni..utána amíg bennt feküdtem, 2szer jött be megnézni, akkor adtam oda a pénzt is. A hathetesre már a Szent Anna utcába mentem hozzá. Összességében jó benne, hogy szeret poénkodni, közvetlen stílusú, határozott doki-de úgy gondolom, hogy nm erőlteti meg magát túlságosan ha pl be kell menni éjjel stb, és tényleg sokat kér. Ha ennek ellenére őt választod, mert meg tudjátok fizetni, nme csinálsz hülyeséget, de én legközelebb azt hiszem, megszülök ügyeletsnél-úgy láttam, ugyanolyan ellátást kapsz akkor is. Egy eset van, mikor a saját klinikai orvos nagy előny: ha bekerülsz szülés előtt osztályra. Olyankor előre vesznek vizsgálatokon, figyeli az állapotod, hamarabb megjönnek az eredmények, és hamarabb haza is kerülsz:)- én voltam bennt 2 hetet 30-32. héten, és hatalmas előny volt, hogy volt fogadott dokim. ELőre is szép szülést, és boldog gyermekvárást!
2011. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok,hogy 100% hogy nem megy be neked éjszaka!!!!
2011. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én is hozzá járok terhesgondozásra, most vagyok 32 hetes. Mi igazából neki köszönhetjük, hogy babánk lesz, ezért nem is váltottunk orvost. A tarifát azt nekünk is megmondta, de mivel már előtte is hallottuk, h ennyiért szüleszt, ezért már régóta gyűjtőgettünk.

Én is bennt feküdtem a Klinikán a terhességem elején hányás miatt és akkor is nagyon rendes volt, sok mindent elintézett.

2011. dec. 26. 18:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a véleményeket róla! Ezzel az éjszakai szülés dologgal meg úgy vagyunk, ha nem jön be, akkor nem kap pénzt!
2011. dec. 26. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves ELső! Ki volt az ügyeletes, akivel nagyon meg voltál elégedve?
2011. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem róla, de egy másik klinikán dolgozó orvossal kapcsolatban hallottam (nem emlékszem sajnos ki volt), hogy bár éjszaka nem ment be, mégis "kérte" a pénzt :(

Nekem a csecsemős nővérek viselkedése nem jött be a klinikán. De volt köztük nagyon rendes is! Sajnos elég sok időt töltöttünk bent.

A gátmetszéstől ne félj. Meg sem érzed akkor. Nekem varrás kellemetlen volt, de ez a legkevesebb. A gátseb szerintem gyorsan gyógyul, bár az első pár nap nagyon kellemetlen, de akkor egyébként is gyenge vagy még ezért is rossz szerintem. Viszont inkább egy vágás, mint hogy magától repedjen valami ott ahol nem kellene.

2011. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: sajnos nem emlékszem az orvos nevére, de a keresztneve Gergő volt, fiatal, vékony, szemüveges volt (bevallom, először nem sokat néztem ki belőle, olyan fiatalnak, diáknak tűnt, de nagyon rendes és figyelmes volt!)
2011. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagyencsi válasza:
ÉN nem ismerem a dokit, csak szeretnék egy jó megbízhatót, nekem nőgyógyászati problémám van és valószínű, hogy lesz is! JÓ doki Ő ebben vagy csak a meddőség kezelésében? Vélemény, tapasztalatok?
2015. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!