Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szentesi kórházban melyik...

A szentesi kórházban melyik szülésznőt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Mindenképpen szeretnék fogadni szülésznőt, ezért kérem a segítségeteket.

Köszönöm.



#szülésznő #Szentesi kórház #Vas Kata #Szendrei Ferenc
2012. febr. 28. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen Danyinét ajánlom vagy Szabó Ildit. Nekem Danyiné volt és hihetetlenül rendes volt, pedig csak ő volt az ügyeletes. Nélküle sokkal nehezebb és rosszabb lett volna!
2012. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első szülésemnél nálam is Danyiné volt az ügyeletes szülésznő, és ő tényleg nagyon kedves. Most a másodiknál Kissné Varga Erika volt, és őt is nagyon tudom ajánlani.
2012. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dányiné nagyon aranyos, ismerjük ezért tudom. Én Verseginénél szültem, ő is nagyon aranyos volt. De nem fogadott volt, nekem az orvosom volt fogadott.
2012. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Annyit még segítsetek már nekem hogy a szülésznő akit ajánlottatok, Ő Dányi vagy Danyi? :-) Köszönöm szépen!
2012. febr. 28. 21:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Ti kp.-t adtatok a szülésznőnek vagy ajándékcsomagot?
2012. febr. 28. 21:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem fogadnék, aug. közepén fogok szülni. Mindegyik nagyon rendes az itt felsorolt 3-4 közül. Tényleg csak jót hallottam róluk. Az enyém az Ildikó volt, masszírozta a derekam, beszélgettünk, mindig mondta, hogy mi fog történni, stb. Én utólag adnék vagy pénzt, vagy ajándékcsomit.
2012. febr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Én úgy tudom, hogy Danyiné. Nagyon rendes volt, nekem is masszírozta a derekam és tartotta bennem a lelket. Mi pénzt adtunk neki és egy bonbont. Nem fogadtam meg, de úgy éreztem, hogy nagyon megérdemli!
2012. febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy Danyiné. Az igazat megvallva, én nem adtam semmit sem egyik szülésemnél se.
2012. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mennyit adtatok a szülésznőnek? Én a dokinak 20.000-et gondoltam, de a szülésznőnek fogalmam sincs. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 29. 22:01
 10/14 anonim válasza:
Vass Katalint
2012. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!