Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Semmelweis Kórházb...

Miskolcon a Semmelweis Kórházban melyik szülésznőt ajánljátok? Mennyiért vállalja, hogy segít a szülésnél? Szülés előtt mennyivel javasoljátok a találkozást?

Figyelt kérdés
Harmadik babánkat várjuk március elejére. Választott orvosom van, teljesen meg is vagyok vele elégedve, de most szülésznőt is szeretnénk fogadni. A tarifákkal vagyok bajban.
2011. okt. 25. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia..én is ott szültem...igaz császárral.

Megkérdeztem akkor az orvosomat,hogy kell e fogadni..és,hogy ajánlana e valakit.

Ő akkor azt mondta,hogy teljesen felesleges..akkor aki ott lesz ugy fogja végezni a munkáját,ahogy kell(gondolom a "köszönet"reményében)...nem is fogadtunk és a hugom sem,aki előttem szült pár hónappal szintén itt és u.a.-nál az orvosnál.

Persze ha te úgy érzed biztosabbnak ....

Minden jót Neked!!!

2011. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok..

10-15-20...ft-ot hallottam...meg tudod..a csillagos ég...:)

2011. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom ottvan-e még, de nekem 4 éve Czingula Mónika volt. Mi 15.000-t adtunk.


Amúgy örülök hogy fogadtam, mert aki mellettem szült az összehányta magát, aztán jól le is cseszte az ügyeletes, aki tévézett, és nem hallotta hogy szólt neki. Mert éppen rossz napja volt a kedves ügyeletes szülésznőnek, és kurv@ra unta az egészet, hogy az ő szavaival éljek.

2011. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ott,akkor is le lehet tárgyalni velük...
2011. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,mérleglem őket.
2011. okt. 26. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a megyeiben szültem, így ajánlani nem tudok senkit. Az viszont biztos, hogy a legjobb döntés volt előre szülésznőt fogadnunk, annak ellenére hogy az én dokim szerint sem szükséges, mert az épp ügyeletes is tökéletesen ellát majd... Végig ott volt velem, leste minden kívánságom és sok olyan dolog történt amivel az ügyeletes nem foglalkozott volna. Mi 20e Ft-ot adtunk.
2011. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!