Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok...

37 hetes kismama vagyok szeretkezés után zöld darabok vannak a párom nemi szervén, mi az?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felfázva és nem is látszik a tisztasági betétemen semmi de tegnap együtt voltunk és zöld darabok voltak rajta neki ez mi lehet???
2012. márc. 1. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Akár fertőzés jele is lehet, és Isten bocsássa meg nekem, hogy beleszólok, de ilyenkor lehet, hogy már nem érdemes szeretkezni.

Könnyű szülést Neked!

2012. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez érdekes. Dokihoz mindenképpen menj el. Ez most nem ijesztgetés akar lenni, de ha a baba belekakil a magzatvízbe, az szokott zöld lenni. Nem mondom, hogy ez ez lenne, de először ez jutott eszembe. Ne ijedj meg, mert lehet, hogy csak egy ártalmatlan hülyeség, de nem ártana egy vizsgálat.
2012. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Ezt mindenképp mond el a nőgyógyászodnak. osztom az előttem szóló véleményét, ez fertőzés gyanús.

Akkor pedig a babának nem lesz jó odabenn.

2012. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%

Ha a baba belekakil a magzatvízbe az valóban zöldes színű, de az semmiképp nem kerül a hüvelybe, ha csak nem repedt meg a magzatburok. Azt meg ugye észrevetted volna, hogy elfolyik a magzatvíz. Szerintem valami fertőzés lehet.

Ja és nyugodtan együtt lehettek a pároddal, ha jól esik és nincs semmi görcsöd, hasfájásod. 37 hetesen már a szülésmegindulástól sem kell tartani,(ha esetleg ezért nem ajánlja az előző válaszoló az együttlétet) mert már szinte teljesen érett a baba.

2012. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem azért nem szoktuk javasolni, hanem bármilyen fertőzés elkerülése érdekében.
2012. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a választ csak tudnám, hogy milyen fertőzés az olyan aminek semmi jele tünete nincs egyedül ez, hogy olyan volt neki ott lent...hívtam a dokim de nem vette fel majd visszahív...amúgy biztos, hogy nem a magzatvíz azt észre veszem és az nem tapad meg a hüvelyen hanem kifolyik...el vagyok kenődve kíváncsian várom mikor hív a dokim vissza...
2012. márc. 1. 14:52
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Majd írd meg hogy mi volt! Drukkolok hogy csak valami jelentéktelen dolog legyen. :-)
2012. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok, ne légy elkenődve, lehet, hogy nincs is semmi gond! :)
2012. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
mintha a tesóm azt mesélte volna, hogy a nyákdugó is zöldes árnyalatú volt.
2012. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg a nyákdugóra tudok én is gondolni.
2012. márc. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!