Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Flór Ferenc kórházba, Kistarcs...

Flór Ferenc kórházba, Kistarcsára tényleg kell vinni a babának ruhát?

Figyelt kérdés
Nem keveredik el?

2012. márc. 1. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova kell, a hazahozáshoz.
2012. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Persze, ez rendben is van.

A szülésznő mondta az nst alkalmával, hogy kell babaruhát is vinni a bent tartózkodásra, mert nagyon szakadtak a bentiek.

2012. márc. 1. 16:00
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem ruhát a picinek,adtak. A patentok már nem mindegyik ruhánál működtek rendesen,de azt a pár napot ki lehet bírni szakadtabb ruhában is,a picit nem zavarja :)
2012. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én is a Flórba fogok szülni, most vagyok 37+1 hetes. Az én szülésznőm azt mondta nem kell vinnem ruhát, elég ha az apuka behozza a hazamenteles rucit az utolsó nap. Amúgy meg nem szeretném, h elkavarodjanak a ruhák...ezért sem fogok vinni:) Engem inkább az zavar, h az influenza miatt nem fogadhatunk látogatókat:( Csak az apuka lehet bent a szülésnél.

Mikorra vagy kiírva?

Fiút vagy kislányt vársz?

2012. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Azt mondta a dokim, hogy még kb. két hét és meglesz a pici. Március 11 re jósolom. :) Második baba és ismét kisfiú lesz.

Érdekes akkor ez a ruha dolog. Mind1 a táskámban elfér pár darab, majd max nem használom. Kinél szülsz?

2012. márc. 2. 12:22
 6/20 anonim ***** válasza:

4. válaszoló vagyok. Nekem nincs fogadott orvosom csak szülésznőm. Én elvileg 21.-re vagyok kiírva, de nagyon örülnék, ha jövőhét vége felé már megindulna, mert a doki akihez járok terhesgondozásra rémisztget, hogy nagy a baba és vékony a csípőm sanszos, hogy császár lesz...

Nagyon remélem, hogy téved..szeretném természetes úton világra hozni első babám. Aki kiscsajszi.:)

Mindenesetre az is lehet találkozunk.

Azért írj pár naponta, hogy tudjam egyben vagytok e még, és én is bejelentkezek.:)

2012. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Rendben! Írogatok majd. Vannak előjeleid? Nekem már vannak fájásaim...

2012. márc. 2. 20:23
 8/20 anonim ***** válasza:

Szia,

hát sajnos egyenlőre semmi jele annak, hogy ki akarna bújni a leányzó :S Soha nem volt még keményedésem sem jósló fájásaim, és egyenlőre teljesen zárt a méhszájam.

Első fiadat hanyadik héten szülted?

Voltak előtte jóslóid?

2012. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szia!

Az első fiam a 38. héten született. Magzatvíz elfolyással kezdődött és előtte semmi sem volt, még keményedésem sem.

2012. márc. 3. 19:04
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyben vagytok még?:)
2012. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!