Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Jahn Ferenc Dél Pesti...

A Jahn Ferenc Dél Pesti kórházban szülés után milyen 2011-ben a helyzet? Az alapítványi szoba 20000 Ft naponta, vagy összességében? A többi szobában milyen a helyzet? Kell vinni pelust, ruhát?

Figyelt kérdés
2009-es véleményeket olvastam, de jelenlegi állapotok érdekelnek. Köszi
2012. jan. 3. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2011.szeptemberében szültem a kórházban.

20 e ft összeségében,amit a megadott számlára kell befizetni.Pelust,ruhát kell vinni.

Ha van kérdésed,írj nyugodtan.

2012. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én szeptemberben szültem ott. Azt nem tudom, hogy milyen az egyágyas szoba, de akik ott voltak mindig más kórtermekben voltak, mert gondolom dög unalom egyedül. Asima szobák átlagosak. Én nem éreztem olyan borzalmasnak a helyzetet, mint ahogyan sokan riasztgattak. A szülés nekem nagyon szuper volt. Nem volt sem szülésznőm sem pedig orvosom fogadva. Én vittem pelust, de a csecsemősök is kicserélik a babának. Ruhát pedig hazajövetelkor kell vinni, mert ameddig bent vagytok kórházi van a babón.
2012. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Én is épp ott készülök szülni ebben a hónapban. Az orvosom azt mondta, hogy az alapítványi szobáért nem kérnek pénzt, hanem annyit utalsz, amennyit gondolsz. Pelenkát én fogok vinni, de szerintem adnak, ruhát a babának csak a hazamenetelhez, mert ott addig úgyis pólyában lesz.
2012. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom(ott szültem,de nem alapítványiban voltam),hogy 20 e ft-ot kell fizetni.Amikor eljössz,akkor adnak számlaszámot és oda kell befizetni.Persze,senki sem ellenőrizni,becsület alapon megy a dolog.

Pelust valóban kell vinni,ruhát tudnak adni,de az én babám olyan nagy volt,hogy jóformán minden kicsi volt rá,ezért vittem illetve amúgy is jobban szerettem volna,ha "otthoni" ruhákban van:)

2012. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már kétszer szültem ott, (harmadjára is ott tervezem) mindkétszer alapítványi szobában voltam. Amennyit akarsz, annyit fizetsz érte, nem az összeget fogják nézni, hanem azt, hogy fizettél-e.

Pelust vinni kell, ruhát csak a hazahozatalkor, ill. akkor ha dömping van, és nincs elég ruhájuk:) De akkor időben szólnak.

Hát nem tudom, nekem szimpatikusabb volt az alapítványi szoba: mindkétszer olyanban voltam, ahol két egyágyas szobára van egy fürdőszoba. Még így is volt, hogy egymásra vártunk, mi lett volna a 6-an osztozkodunk egy fürdőszobán??? További előny: apa bejöhet és több órát velünk lehet egy nap.

Egyébként vannak szülőszoba látogatások (szülésfelkészítő tanfolyam keretein belül), a kispesti vezető védőnő szervezi, Horváth Lajosnénak hívják, ilyenkor felmennek az osztályra is és ott körül tudsz nézni, kérdezni.

2012. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,


en is ott fogok szulni nemsokara,baratnom szult ott es 15000Ft-ot fizetett be .Az egyagyas szobak alapitvanyi szobak ,nincs meghatarozva hogy mennyit kell befizetni.Szemely szerint en is 15e FT-ot szanok ra max.Remelhetoleg lesz ures :)

2012. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!